Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ti mikor csinálnátok meg a...

Ti mikor csinálnátok meg a tesztet a helyemben?

Figyelt kérdés

Mindig ossze vissza jon meg egyszer 22 napra egyszer 28 ra.Csutortokon kelett volna megjonnie 22 napra ma meg negativat teszteltem,de csutortok ota feher kremes folyasom van nem sok.Neha szurosan faj a hasam es neha mindjart megjon erzes is parosul hozza.Nem tudok mire gondolni.Szerintetek most akkor van baba vagy csak a szervezetem szorakozik?

Bocs az ekezetekert.


2014. febr. 8. 09:49
 1/2 anonim ***** válasza:
Csinalj tesztet par nap mulva. AM az is lehet h kesobb jon meg a menszid. De varj par napot ha meg mindig semmi akkor tesztelj.
2014. febr. 8. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Még a 28 napban is bőven benne vagy. Én a helyedben aznap csinálnék, ha nem jön meg addig. Sok sikert!
2014. febr. 8. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!