Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ti mikor csinálnátok a tesztet...

Ti mikor csinálnátok a tesztet a helyemben?

Figyelt kérdés
30-án és elsején volt ovulációm, együtt voltam a párommal. 16-ára nem várom. Mikor csinálnátok a tesztet?
2012. okt. 5. 18:53
 1/4 anonim ***** válasza:

hát én legkorábban is csak 14-15 között.

hamarébb a csalódás miatt felesleges,.

megszokták várni az elmaradt menszit, és utána érdemes tesztelni,

2012. okt. 5. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Vörös-Tóth Ráhel válasza:

igen, szerintem is még várni kell vele, én a kimaradt mensesem után csináltam 4 nappal a + tesztet


sok sikert!és türelem

2012. okt. 5. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2012. okt. 5. 20:14
 4/4 anonim ***** válasza:

Én is legkorábban max. 16-án tesztelnék ebben az esetben! Sőt, saját tapasztalatból kiindulva csak rá 1-2 napra. Ugyanis nekem nemvárt másnapján negatív lett a teszt, időn túl lett pozitív, rá két napra csináltam 2 tesztet, ami már egyből, azonnal pozitív lett.

Szóval szerintem ráérsz 16-18 között tesztelni először, ha nagyon türelmetlen vagy, akkor 16-án, de számíts arra, hogy mégha terhes is vagy, nem biztos, hogy már akkor kimutatja. Viszont ne ess ebbe a hibába: "3 nap van a nemvártig, teszt negatív, már biztos nincs baba?" mert ezek a kérdések feleslegesek, aggodalmakat, csalódásokat okozhatnak.

Hajrá-hajrá, és majd írdd meg nekünk az eredményt! :)

2012. okt. 6. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!