Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kb. egy órája csináltam...

Kb. egy órája csináltam Gabriel nevű tesztet. Egy csíkos lett. Ez már biztos eredmény?

Figyelt kérdés
2010. okt. 1. 11:08
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Az attól függ, mennyit késik a mensid. Reggeli első vizeletből csináltad?
2010. okt. 1. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Még nem késik...Reggeli 2.vizelet.
2010. okt. 1. 11:10
 3/18 anonim ***** válasza:
Akkor még nem biztos a nega... mensi elmaradása után (he nem jön meg) csináld reggeli első vizeletből.
2010. okt. 1. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Akkor még tuti korai volt.Én ovu után kb. 8-10 nappal vagyok, de még én sem tesztelek, csak 1 hét múlva (ha nem jön meg, aminek nincs nagy jele).
2010. okt. 1. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Akkor a negatív semmit se jelent :)Egyébként hasonló cipőben járunk.

Én ezen a héten kedden reggeli első pisivel csináltam egy Gabrielt, negatív lett. Holnap kellene megjönnie, ma reggel egy másik teszt halványan pozitív. Még nem merem elhinni, hétfőn újra tesztelek.

Szerintem pár nap múlva ismételd meg te is, aztán jelentkezz, hogy mi lett! Szorítok!

2010. okt. 1. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Egyébként ha 2 csíkos akkor az eredmény tartósan rajta marad ugye?
2010. okt. 1. 11:15
 7/18 anonim ***** válasza:
Igen, ott marad a két csík, nekem a mai napig megvan az a terhességi tesztem, amikor a kisfiam fogant, aki mindjárt két éves lesz. Szóval elég tartós :)
2010. okt. 1. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
szerintem nagyon rossz a gabriel teszt. Én is azt csináltam először, negtatív lett, aztán másnap vettem mégegy gabrielt, meg egy x epilt , másnap a gabriel - volt az xepil meg kicsit halványabb mint a controlcsík pozitív :)
2010. okt. 1. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

11:15 válaszolónak:


Neked van vmilyen tüneted egyébként?Mit érzel?

2010. okt. 1. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Nálam mind a két gyereknél Gabrilel teszteltem a nem várt napján,és mind a kettőnél erős csikom lett.
2010. okt. 1. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!