Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kb. egy órája csináltam...

Kb. egy órája csináltam Gabriel nevű tesztet. Egy csíkos lett. Ez már biztos eredmény?

Figyelt kérdés
2010. okt. 1. 11:08
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Bocs Gábriel!
2010. okt. 1. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

11.15-ös vagyok.

Tüneteim nem nagyon vannak, talán annyi, hogy néha szúrkálgat a hasam (főleg esténként), és a melleim egy picit mintha - hogy is mondjam - megduzzadtak volna. Nem biztos, hogy ez a jó szó, kicsit teltebbnek érzem őket. Amikor a kisfiamat vártam, ilyenkor már rég fájtak a melleim, annyira, hogy nem bírtam hason aludni. Ezért nem is merek egyelőre hinni a dologban, meg hát beteg is vagyok, fáj a torkom,náthás vagyok, szóval nem sok reményt fűzök a dologhoz :( Hétfőn kiderül, ha addig nem jön meg.

2010. okt. 1. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Sok sikert és drukkolok!Ne aggódj nem lesz semmi baj.Annakidején nekem sem volt egyforma a két terhességem...
2010. okt. 1. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Én sem bízom a Gabriel tesztben. Ugyanabból a mintából teszteltem Gabrielle és egy Vaterás One Step teszttel. A Gabriel totál negatív lett, míg a másikon egyből kijött a halvány 2. csík. És csak 80 Ft volt darabja.
2010. okt. 1. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Utolsónak: A tesztek között nagy különbség lehet attól függően, hogy mekkora az érzékenységük. A One step 10-es, a Gabriel 25-ös, ezért lehetséges, hogy az előbbi pozitív volt akkor, amikor a másik még negatív. Ha magasabb lett volna a hcg szinted, a Gabriel is kimutatta volna, de ezek szerint még nem érte el a 25-ös szintet...
2010. okt. 1. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Ez így van!Nekem a gabriel a második terhességnél erős pozitív volt.De akkor már 6 napja késett.
2010. okt. 1. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
A Gabrielről eléggé megoszlanak a vélemények. Ha tuti nem akarsz fals negatív eredményt, használj valamilyen 10-es érzékenységűt (Amazon plus).
2010. okt. 1. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
nekem a Gabriel 4 nappal a menzesz előtt kimutatta
2010. okt. 1. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!