Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van még valaki aki a héten...

Van még valaki aki a héten megy az első ultrahangra? Én tök izgulok.

Figyelt kérdés
2022. dec. 14. 22:36
 1/2 anonim ***** válasza:
57%

Én múlt héten voltam az első ultrahangon. Én is nagyon izgultam, még a doki is megállapított,pedig orvost váltottam, így nem is ismert. Ráadásul 3.gyerek,szóval nem ma "kezdtem" a szakmát.

Az első kettővel már az 5.heten voltam, persze feleslgesen, mert vissza kellett mennem a 7.héten, hogy legyen szivhang. Most kivártam a 7.hetet, nagyon lassan jött el, de így egyből volt szivhang. Most viszont megint izgulok, mert január első hetében megyek újra és az elsőn látott az orvos 2 szikhólyagot, de elvileg csak egy embriót, de nem mondta 100%ra, hogy csak egy van. Viszont egy biztos. Most azon izgulok, hogy 1 vagy 2 baba van-e?! Januárban derül ki,hogy 3 vagy 4 gyermekes család leszünk-e?!

2022. dec. 15. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
64%

Haha 2-es


Reagálva az elsőre van 2023 júliusi babák face csopi


És üdv a klubban


2 szívhangot hallottak nekem 1 hete. (3-4 gyerek szintén)



Kérdező, mindenki izgul.”, én mondjuk végig azon stresszeltem, azon túl, hogy okè legyne, nehogy ikrek legyenek.. erre tessék😉



Látod, mi már átéltük korábban is mégis izgulunk..


Teljesen normális

2022. dec. 15. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!