Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem vagyok biztos az eredményb...

Nem vagyok biztos az eredményben. Holnap tesztelek megint szerintetek? Ha nagyon nézem van rajta valami. De esküdni nem mernék.

Figyelt kérdés

1 napom van a nemvártig ez 10es teszt. Nem tudom érdemes e holnap tesztelni. Másnak ilyenkor már pozitív.


[link]


[link]



2022. dec. 16. 20:47
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
62%

Az első 2 totál negatív

A 2# kommentesen kintha, decsak mintha látnék valamit

2022. dec. 16. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
Mensi előtt 1 nappal ezt talán elengedem😔
2022. dec. 16. 21:06
 13/23 anonim ***** válasza:
87%
Minden rosszindulat nélkül... miért kell mensi várható időpontja előtt tesztelni? Még akkor is várok minimum 4-5 napot... 2 vetélésem volt, 3 évig próbálkoztunk, mire rendben volt minden.. szóval hidd el, tudom milyen várni , hogy végre pozitív legyen egy teszt.. de soha nem jutott eszembe "idő előtt" tesztelni, bármennyire is kíváncsi voltam. Gyakoroljatok egy kis türelmet :) Saját magatokat kímélitek meg az önámítástól. Nagyon szorítok neked, hogy minél hamarabb jó hírt tudj nekünk mondani.. de türelem... <3 :)
2022. dec. 16. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen
2022. dec. 16. 21:22
 15/23 anonim ***** válasza:
81%

Ez még azert semmit nem jelent. Nekem a nem várt napján negativ volt a tesztem . Kb rá harom napra volt szep pozitiv, de akkor sem ugrott le a teszrol. En vasarnap eslo vizeletbol tesztelnék leghamarabb.


Majd ird meg mi lett, szurkolok!

2022. dec. 16. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
51%
Ha még meg sem kellett jönnie, akár szép karácsonyi ajándék is lehet belőle. Semmi értelme előtte tesztelni. Ha nem jön meg,1-2 nap múlva pozitív lesz a teszt is, ha baba van. Mindhárom gyermekemnél megvártam szépen míg elmúlt a nap, nem jött meg, másnap teszteltem. S láss csodát, mindhárom pozitív lett, nem kellett a közönség segítsége sem. Nyilván ha előtte tesztelgetek nekem is lettek volna negatív tesztjeim, de így ezt a felesleges idegeskedés, elkeseredést megspóroltam magamnak.
2022. dec. 16. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
50%

Az ovutól eltelt napok száma a fontosabb nem, hogy mikor kell megjöjjön.

Ha az ovudat nem tudod az akár később is lehetett. 12 dpon egyértelmű + egy teszt

2022. dec. 17. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Csináltál ma tesztet? Azóta sem jött meg?
2022. dec. 17. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:

[link]


Ilyen lett. Boldogság van.

Boldog Karácsonyt.

2022. dec. 18. 20:51
 20/23 anonim ***** válasza:
54%

Gratulálok! Nekem is a halvány tesztbol ma lett egyértelmű pozitív.

Boldog karácsonyt nektek is!

2022. dec. 18. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!