Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az alvadékos menzesz kizárja...

Az alvadékos menzesz kizárja a terhességet ?

Figyelt kérdés
Terhesség esetén is ilyen jellegű lehet a menzesz ? Vagy teljesen más ? Ez csak amolyan legenda ?
2022. dec. 19. 17:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
89%
Terhesség esetén nincsen menstruáció.
2022. dec. 19. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
A terhesség első jele az elmaradó menstruáció, bármilyen az állag, nincs terhesség.
2022. dec. 19. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
89%
Ezt még vagy hússzor kérdezd meg.
2022. dec. 19. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom honnan veszitek ezt a faszsagot, hogy terhesseg alatt is van menstruacio.

Mindennemu verzes, ami terhesseg alatt elofordulhat, az nem menstruacio, jegyezzuk mar meg.

Es nem is normalis.

2022. dec. 19. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

#4: Biztos onnan veszik, hogy tele az oldal azzal, hogy három hónapig nem vették észre a terhességet, mert ugyanúgy menstruáltak. Meg hogy folyamatosan megjött nekik.

Korábban én is írtam ki kérdést. Olyan válaszok jöttek, hogy a kolleganő fogamzásgátló mellett lett terhes, természetesen hónapokig vérzett, már csak azt vette észre hogy nagyobb a hasa. Egyèbkènt fel sem tűnt neki hogy babàt vár.


Innen veszik sajnos.

2022. dec. 19. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Igen, innen veszem, mert sok ilyesmit lehet olvasni. Tisztába vagyok azzal, hogy nem menstruáció, de akkor milyen jellegű az a vérzés ?
2022. dec. 19. 18:43
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Hat mindig mas, problematol fugg.


Nekem volt hematomam terhesseg alatt, 9 hetesen elenkpiros, rengeteg verzesem volt 2 napig, azt hittem, hogy veteles lesz, kozben meg csak az urult ki, a korhazban ugye kiderult, hala az egnek.

De erre igy nem lehet valaszolni, hogy milyen jellegu 🤷‍♀️

Mikor milyen.

Es termeszetesen tudtam addigra mar; hogy terhes vagyok,mert volt egy csomo pozitiv tesztem, illetve terhessegmegallapitasom is, szivhanggal, 7 hetesen.

2022. dec. 19. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

6. Sem jelentkezésének idejében, sem időtartamában, sem mennyiségében/minőségében nem hasonlít a menstruációta.

Értsd: random időben jelentkezik, cas egy napig-vagy akár 10 napig is eltart, kevés pecsételő vagy özönvíz...

Csak azok hiszik menstruációnak, akik nem tudják/akarják minimálisan is követni a ciklusukat, illetve akiké nagyon rendszertelen.

De ha bármi kétsége van az ember lányának, ugyebár 600 forintért már 2 teszt is kapható...

2022. dec. 19. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
25%

Nem voltam meg ilyen helyzetben, de! Főnök asszonyom aki mamar nagymama vedekezes mellett esett teherbe es kozepidoig fel se tunt neki, mert időre megjott neki minden honapban. (reszletesen nem kerdeztem hogy milyen allagu) a doki is csak azert vett vért mert a panasza anyi volt hogy furcsa érzése van a hasában.

Volt butan nézés az uh n amikor kiderult hogy majdnem 5 honapos terhes.

2022. dec. 19. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
9. és a magzatmozgás az smafu? 😂
2022. dec. 19. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!