Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Elmaradt PMS tünet jelezhet...

Elmaradt PMS tünet jelezhet terhességet ?

Figyelt kérdés

2 napom van nemvártig és semmi “tünetem” (mellfeszülés, alhasi fájdalmak, derék fájás) nincs pedig máskor szokott lenni már egy héttel előtte.

Tapasztalt valaki hasonlót ?

Kezdjek örülni?

Még csak ebben a hónapba kezdünk el dolgozni a dolgon…



2022. júl. 11. 14:37
 1/5 anonim ***** válasza:
85%
Nem, emiatt még ne kezdj örülni. Majd 2 nap múlva, ha nem jön meg
2022. júl. 11. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
80%
Nekem terhesen jóval erősebb pms tüneteim voltak. Persze lehet nálad máshogy van. De örülni azért nem érdemes.
2022. júl. 11. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
80%

Önmagában ez nem jelent semmit.Nekem mindenféle tünetem van menstruáció előtt, de azért van egy-egy hónap amikor nincs aztán mégsem vagyok terhes.

Nekem terhesen az amúgy a nagyon általános pms tüneteim(ingerlékenység,falás,görcsök, mellfájdalom) nem voltak meg.

2022. júl. 11. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
80%
Biztosat mindig a teszt, és a doki mond.
2022. júl. 11. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
52%

A válasz a jelezhet. De ez is csak vagy terhesség vagy nem.


Nekem ikrekkel nem volt tünetem, pms se...6 napja késett mikor eszembe jutott, hogy hol van a mensim?..


Következő terhességnél meg volt pms, meg egy két intenzív más tünet.



Sajnos nem létezik fix terhességi tünet. Első igazi lehetséges jel, ha nem jön a vérzés... de még az sem feltétlen jelent terhességet.



Szóval ezzel sem vagy előrébb :)


Egyébként jellemzően terhesség esetén inkább egy egy pms tünet erősödik vagy jön új tünet.

2022. júl. 11. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!