Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha a szülő nem egyez bele...

Ha a szülő nem egyez bele hogy megtartsam a babat attól megtarthatom ?

Figyelt kérdés
Áprilisba leszek 17 éves szedem a fogamzásgátlót de nem jött meg csináltam tesztet pozitív lett az eredmény . Még szeretném tartani a babát a barátom nagykorú, rendesen dolgozik is ,de sajnos anyukám nem anyának mondható. Többre nézi a nevelőapját mint engem és a testvéreimet, nem törődik úgy velünk ahogy kéne és nem engedné hogy megtartsam a babát. Mégis mit tegyek ?

2022. dec. 19. 18:42
1 2 3 4
 1/40 A kérdező kommentje:
Elnézést tehát a nevelőapámat nézi többre
2022. dec. 19. 18:43
 2/40 anonim ***** válasza:
94%
Senki nem kényszeríthet abortuszra.
2022. dec. 19. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 A kérdező kommentje:
És ha nem vállalja érte a gyámot akkor hogy lenne ?
2022. dec. 19. 18:45
 4/40 anonim ***** válasza:
94%

Nem kényszeríthet, de nem is kell gondoskodnia róla. Ha az apja nagykorú és vállalja akkor nála helyezik el.

De ne cseszd el az életed.

2022. dec. 19. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
89%

Ilyen csaladi hatterrel szerinted esszeru megtartani egy babat 16 evesen?

Magad is csak gyerek vagy es a parodon kivul nem tamogat senki.

Ha a csavod ugy dont, hogy koszi, neki eleg volt ebbol a csaladosdibol es gyerekkel egyutt majd kirak, mit fogsz csinalni?

Nemhogy munkad nem volt meg soha, erettsegid se lesz, anelkul meg mar takaritonak se vesznek fel kb.


Ez kell neked?

2022. dec. 19. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat . Igazatok van de,a párommal 3 éve együtt vagyunk és ő szeretne gyereket de mindég is úgy voltunk vele hogy majd ha az isten is úgy akarja és fogamzásgátlót is azért szedem hogy ne essek meg de hat akkor is megestem.

Én megértem mindenkinek a válaszát csak kérlek ne ítéljetek el úgy hogy nem tudjatok a helyzetemet . Apa alkoholista ,anya inkább hagyjuk úgy nevelkedtem fel hogy én neveken a két kistesomat 10 éves koromtól úgy Elek mintha én lennek az anyjuk anya nem azért szült merz szeretett volna és ezt meg is mondta a szemembe mindég a bántást kapom tőle. A barátomtól és a csaladjatol tanultam meg hogy mi az a szeretet és milyen jó ha engem szeret valaki köszönöm a válaszokat ❤

2022. dec. 19. 18:58
 7/40 anonim ***** válasza:
87%

#4, #5-nek igaza van, ne tedd tönkre az életedet.

N

2022. dec. 19. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
94%
A párodnak kell vállalnia a gyámságot ha ő nagykorú.
2022. dec. 19. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 A kérdező kommentje:
Igen ő nagykorú és velem mi lesz mármint akkor én nem is láthatom a babát ? Vagy esetleg hallottam erről a házasságról
2022. dec. 19. 19:01
 10/40 anonim ***** válasza:
91%
Vedd már elő a józan paraszti eszed! Ha a párod lelép, ki fog neked segíteni? Te is gyerek vagy, hogy akarsz gondoskodni egy gyerekről?
2022. dec. 19. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!