Lehetek terhes?

Figyelt kérdés

Szexeltunk a parommal, tobbszor is egymas utan. Egyszer megmosta a ket alkalom kozott de harmadik alkalom elott nem. Gumit nem hasznaltunk, nem bennem ment el. Illetve a menzeszem megjott pont kovetkezo nap.

Van felni valom?

Tudom hogy kozepidoben van terhessegre esely de nekem pcos-m van es egyebkent rendszeres a menzeszem de azon gondolkodom hogy mivan ha pont elotte volt peteeresem…

Kicsit meg vagyok ijedve

Koszi elore a valaszokat..



2022. dec. 19. 20:51
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Szerintem kicsi az esélye, hogy teherbe estél.
2022. dec. 19. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Akár megmosta, akár nem, ha hazárdiroztok a megszakításossal akkor bármikor benne van a pakliban hogy befigyel a baba. Az előváladék az esetek 70-80%-ban tartalmaz életképes spermiumsejteket onnantól kezdve csak szerencse/pech kérdése a dolog. Van aki évekig megússza, másnak pár alkalom után befigyel a gyerek. Ja és két ejakuláció között hiába mossa meg a húgycső tele van még spermiummal amit az előváladék magával is visz, szóval olyankor 100% az esélye hogy van benne.
2022. dec. 19. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
0,01%
2022. dec. 20. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Szerintem kevés esély van arra hogy teherbe estel. Mi 7 éve így védekezünk a párommal és nem estem teherbe .
2022. dec. 20. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!