Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhesség lehet, vagy stressz...

Terhesség lehet, vagy stressz miatt késik 4 napja? N29

Figyelt kérdés

Jelenleg nem szedek fogamzásgátlót, a ciklusom szinte mindig pontos, 28,29 napos.

Évek óta Pharmatex kúppal védekezek, de most új párom van. Nagyjából egy két nap kivételével mindme nap együtt voltunk.

Hozzá kell tennem, hogy sajnos saját butasagok miatt és külső tényezők miatt is rengeteg, de rengeteg stressz volt az utóbbi hónapban.

Hány napos késés fér bele?

Nem. Mertem eddig tesztelni, de holnap mostmar muszáj lesz.

Hányinger és egyebek mikor jelentkeznének? Sosem volt még babám, semmit nem tudok.



2023. jan. 1. 13:11
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Most már tesztelhetsz. Igen, lehetsz terhes, a "pharmatex baba" kifejezés már-már legendás. Sokan vannak.

Ketszer voltam terhes, egyetlen egyszer se volt a hasnövekedésen kívül más tünetem.

2023. jan. 1. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Tesztelj. Én nem vagyok se jós meg jövőbe látó se. Honnan tudjam? Védekezés nélkül szexelsz. Terhes lehetsz.
2023. jan. 1. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Inkább a stresszre tippelnék, de előfordulhat, hogy terhes vagy. Minél hamarabb derülön ki. (Nekem mindig segít az igazsággal szembenézni, ha arra gondolok, hogy ha nem is tudom, mi a helyzet, a helyzet már az, már elszenvedem most is, csak még nem tudom.)
2023. jan. 1. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Csak a teszt segít
2023. jan. 1. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Én, pharmatex krémmel pesszáriummal szexelek ami mindig bevált,lehet stressz miatt is késhet nekem így volt 47 évesen 5 napot késett de csak akkor nyugodsz meg ha veszel tesztet !
2023. jan. 2. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Teszteltél?
2023. jan. 2. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Igen, kettőt is. Pozitív sajnos
2023. jan. 5. 01:22
 8/8 Scream85 ***** válasza:
Na mi lett veled azóta? Megtartottad a babát? Ha jól számolom hamarosan szülnöd kell.
2023. aug. 24. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!