Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 28 napos a ciklusom,5 napig...

28 napos a ciklusom,5 napig szokott tartani a mensim de most 2 napig tartott nagy mennyisegben es nyalkas darabok is voltak benne es gorcsoltem is, ra 3 napig enyhe verzes volt. Stressz miatt lehet vagy terhesseg?

Figyelt kérdés
2019. jan. 30. 23:20
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem kizárt a terhesség főleg ha darabos is volt.Meg ha rendesen időre megjött. Ha volt is valami akkor már nincs, de nem is késett. Bár sok nő észre se veszi hogy terhes mert úgyanúgy menstruàl kivéve az aki már 6 nappal előtte tesztelget aztán jön a csalódás mikor elkezd vérezgteni. Ilyen korrai terhességnél amugy se tudnak mit csinálni az orvosok se... :/

Én is az a típus voltam aki nem várt előtt tesztelgetet agyba főbe mikor meg ráuntam az egészre akkor jött a baba ☺️

2019. jan. 31. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 khniki ***** válasza:
Eszerint most is 5 napig tartott a menzeszed, mi a gond?
2019. jan. 31. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Egy újabb értelmetlen kérdés.

Ha terhességre gyanakszol,akkor terhességi tesztet kell csinálni,ennyire egyszerű a dolog.

2019. jan. 31. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!