Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi ilyenkor a teendő?

Mi ilyenkor a teendő?

Figyelt kérdés

Ne haragudjatok ha rossz kategóriába tettem a kérdésem, viszont kéne a segítségetek!

Tegnapelőtt este szeretkeztem a párommal.

Mikor kihúzta, észre vette hogy kiszakadt a gumi..

Nem tudjuk hogy mikor, de az 100% hogy amikor felhúzta akkor még nem volt kiszakadva!

Viszont észre vette rá nem sokkal, hogy van valami az ágyon, ami az észrevételünk után kb 5-10perce rá megszáradt.

Említette még a párom hogy az ami az ágyon volt az annyi mennyiség volt amennyi általában szokott lenni amikor elmegy.

Időközben a menzeszem is megjött.. vettem terhességi tesztet is hogy a biztonság kedvéért majd megcsinálom. Nőgyógyászhoz meg nem mostanában fogok tudni elmenni mert február közepéig szabin van a doki, és nincs helyettesítés.

Ilyenkor mi a teendő? Vagy mi a véleményetek erről?

Érdemes lenne megcsinálni a tesztet?

Okoskodó emberek akik csak a rosszat látják ebben, az ő válaszukra nem vagyok kiváncsi!

Normális választ szeretnék kérni..



2023. jan. 3. 01:30
 1/6 anonim válasza:
71%
A biztonság kedvéért csináld meg a tesztet mindenképp!
2023. jan. 3. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
85%
Mivel azóta megjött neked, így nagyon kis esélye van, hogy terhes legyél, persze sose tudni. A tesztet felesleges megcsinálni most, mert az a kimaradó ciklus után mutatna csak biztosat. Fel lehetett volna íratni gyorsan esemény utánit, de ha nem tudsz dokihoz menni, akkor az mindegy. Szóval nem marad más, mint bízni szerencsében.
2023. jan. 3. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
95%
1 hónap múlva tesztelj, előbb fölösleges.
2023. jan. 3. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
78%
Dokihoz hiába mennél, esemény utáni tablettát írna fel és ennyi. Tesztelj egy hónap múlva mint írták előttem és ennyit tudsz most tenni.
2023. jan. 3. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
87%

Erre van az esemény utáni tabletta.

A teszt majd csak minimum 2 hét múlva mutatna ki bármit.

2023. jan. 3. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

3 hét múlva teszt.


De most ez kb esélytelen, hogy összejött.

Naggggggyon ritka, hogy ilyenkor van érett pete amivel talákozzanak a spermiumok.


Nyugi.

2023. jan. 3. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!