Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mi ez az új dolog, amit...

Mi ez az új dolog, amit kitalált magának a gyerek az oviban?

Figyelt kérdés
A 4 éves lányom eddig problémamentesen járt oviba, délben aludt. Aztán otthol voltunk mert szabin voltam, és ez a 3-ik hét hogy újra oviba jár, de már 2-ik hete nem akar ott aludni. Múlt héten kitalálta, hogy neki pisilni kell alvásidőben és 2 percenkét wc-re ment, pedig már nem ment semmi. Azt hittem felfázott, de otthol egyáltalán nem csinálja ezt és az orvos szerint is egészséges. Csak az oviban. tegnap is egész alvásidőben pisilni járkált, otthol meg semmi. És nem álmos, aktiv reggel 6-tól este 9-ig. Kiboritja az ovónéniket, azok meg engem.
2012. júl. 17. 07:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Valamiért fél elaludni az oviban. Ha szidjátok, akkor csak rosszabb lesz. Azt kellene megtudni, hogy mitöl fél.
2012. júl. 17. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

:-)

Lehet már nem igényli az alvást. Lányom már 2 éves kora óta nem alszik, én is ilyen voltam. Szerintem az óvónőknek is mondani kéne, 3x engedjék ki, a harmadiknál mondják meg hogy ez az utolsó, utána szépen csendes pihenő, és legközelebb fél óra múlva mehet ki, akárhogy kéri. Addig biztos nem lehet baleset. Baleknak nézi az óvónőket, ők társak is ebben ahogy látom, mint mikor este mindent kitalálnak meg nem akarnak aludni, a lányod meg úgy látszik unatkozik azért csinálja. Ha nem alszik, adjanak neki egy idő után egy könyvet vagy amit szeret, hogy ne zavarja a többit. Szerintem.

2012. júl. 17. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Műlt hét hétfőn a dajka azt mondta neki mikor már 3-szor állt fel, hogy beragassza a popoját, ha mégegyszer feláll, ezt emlegette is otthol a gyerek napokig. Lehet hogy ez is egy ok. Meg is emlitettem az ovonéniknek, azóta nem mondja. Létezik, hogy ettől ilyedt volna meg? Azóta ezt otthol megbeszéltük, hogy butaságot mondott a néni és csak viccelj. Jót nevettünk rajta, hogy ne féljen. De akkor miért nem alszik? Miért fél annyira attol, hogy bepisil? vagy tényleg palira vesz mindenkit? :)
2012. júl. 17. 07:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!