Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mik voltak a tipikus terhes...

Mik voltak a tipikus terhes tünetek joval a teszt elött?amig nem tudtátok hogy tuti baba

Figyelt kérdés
Nekem elég furi most amit érzek...derékfájás,cici, érzékenység,és mindig aludnék..jah és a folyamatos éhség... elvileg már késik jövö héten tesztelek majd.. köszönöm
2023. jan. 3. 16:09
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem jött meg, és ennyi. Mondjuk én teszteltem késéskor, úgyhogy nem is tudott volna nagyon sok minden előtte történni. Nem vártam több, mint egy hetet.
2023. jan. 3. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nemvárt menzesz előtt nem igazán vannak tünetek. Ha nemvárt előtt jóval érzed ezeket akkor semmitsem jelent csak hogy baromira szeretnéd és beképzeled a tüneteket. De szurkolok :)
2023. jan. 3. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Szeretném persze.. de nem gondolnám hogy beképzelem..csak olyan tök furi a testem most valahogy...
2023. jan. 3. 16:33
 4/10 anonim ***** válasza:
84%

A terhessegi tuneteket a hcg okozza. Ha a tuneteid a terhessegtol vannak,akkor mar van annyi hcg boven a vizeletben, hogy a teszt pozitiv legyen.

Ha mar kesik, nem ertem minek meg mire varsz, tesztelj.

2023. jan. 3. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Hétvégén tudok venni..tegnap pl azt hittem nah megjött futok wc re és ilyen viz szerü folyásom volt..de csak egyszeri...
2023. jan. 3. 16:45
 6/10 anonim ***** válasza:
86%

Nekem az egyetlen tünet az ,hogy a mellem eléggé érzékeny lett.

Semmi mást nem veszek észre magamon. Elég hamar,mensi előtt 4 nappal már pozi lett a tesztem. De tényleg semmit nem érzek.

Előző hónapban bezzeg volt nekem mindenféle tünet..😅 De az a hónap ugye sikertelen lett.

2023. jan. 3. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
72%
Mensis tünetek. Ill egyik nap ahogy siettem, úgy belenyilalt a hasam aljába valami, hogy azt hittem ott esek össze. Ha jól emlékszem a beágyazódàst lehet így érezni, utólag visszaszámolva az is lehetett. Más nem volt.
2023. jan. 3. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem voltak tipikus terhes tünetek. Első gyereknél ugyanolyan pms tünetek voltak, mint máskor, másodiknál viszont semmi. Akkor csak ez volt gyanús.
2023. jan. 3. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ezek pms tünetek,ha vizes folyasod is van akkor akármikor megjohet.
2023. jan. 3. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Utolsó.. hát meglátjuk mondjuk nem várom de persze attól még megjöhet..
2023. jan. 3. 20:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!