Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hányadik héttől kezdődtek...

Hányadik héttől kezdődtek nektek a tipikus terhességi tünteket?

Figyelt kérdés
Holnap leszek 6 hetes ha minden igaz. Mármint számitásaim szerint. Eddig semmi bajom nincs. 1x,2x volt hogy hánytam de egyébként jól vagyok. Az első 2 gyereknél majdhogynem végig hánytam az egész terhességet.

2016. szept. 25. 06:24
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem kezdodtek soha. Vegen volt egy kis sav. Gyakori pisiles mondjuk az alap volt
2016. szept. 25. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem csak az elsonel fajt a mellem de nagyon.a masik kettovel semmi nem volt,csak az elmaradt mensi.

Talan cseppet feszultek a melleim,de messze nem ugy mint az elsovel.

2016. szept. 25. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Mindkettonel mar a kimaradt mensitol fajtak a melleim, gyomoreges 8.hettol vegig volt szinten mindkettonel. Hanyas, hanyinger egyiknel sem, masodiknal annyi 6-10 hetesen h undorodtam nehany dologtol (nyers hus szaga, kave). Faradsag masodik terhessegemben 6.hettol 12.hetig nagyon erosen. Rengeteget aludtam. Poci kemenyedesek mindkettonel 15.hettol a vegeig.
2016. szept. 25. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Nálam mindkét babánál kb.a 6.-7.héten kezdődtek a tünetek,a hányás,a mellérzékenység is.12.hétig tartott az állandó hányás,hányinger,de félidőig volt többször is,hogy hánytam,csak nem olyan sokszor. Volt szagérzékenység,az is végig.

Utólag gondolkodtam,hogy még a 4.hét előtt volt tünetem,ez volt a szédülés(sportoltam,de a terhesség levitte a vérnyomásomat,feltűnt,hogy valamiért szédülök),meg még az is,hogy egyszerűen nem bírtam várni ebédig,mindig előbb ettem a meló helyen,mint szoktam!:)

Lehet a 3.babádnál gyengébb lesz a hányás,de lehet, hogy ugyanolyan lesz mint a többi. Kíváncsi vagyok,majd írd meg mi lesz! Sokan mondják,hogy különbözők a terhességek,de a két gyereknél nem volt sok különbség,pedig fiú,lány. Talán a másodiknál fittebb voltam,mert ott volt a nagyobbik,n is hiztam annyit!:) Remélem a 3.babánál már könnyebb lesz!, Kitartást,és jó egészséget!

2016. szept. 25. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyiknél sem voltak, csak sav a végefelé és vizesedés az elsőnél
2016. szept. 25. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
En a menzesz kimaradasa elott mar ereztem, h van bennem vmi, plusz emelyegtem, hanytam napi min.1x. Ezek is menzesz kimaradas elott mar voltak, es egeszen a 12-13.hetig tartottak.
2016. szept. 25. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

4-es válaszoló!

Remélem gyengébb lesz mint az első 2 gyerekkel. Hiába lány, fiú szinte semmi különbség nem volt. Egy pár amire emlékszem hogy a fiammal eleinte alvós voltam. De a sav, a hányás, a szagundor, minden játszott mindkettőnél. Hát kiváncsi vagyok milyen lesz, mert sokszor vagyok egyedül, alig segitenek. Remélem nem leszek hulla. Mondjuk akkor tudni fogom hogy fiú lesz. :)

De még egy különbségre emlékszem hogy a lányommal kg számra ettem a kigyóuborkát viszont a fiamnál már minden falat vissza jött. Majd irok mi a helyzet. Jó egészséget nektek is!

2016. szept. 25. 08:32
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
7.-8 héttől egészen a 20. Hétig volt hányinger hányás szédülés szagérzékenység... 25+1 hkm
2016. szept. 25. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Na hát annyi különbség van egyenlőre hogy pici hányinger van minden reggel. Meg ha hányingerem van napközben ha eszek pár falatot jobb les. Többször eszem kevesebbet. Érdekes.

Jól esik a kávé, egyenlőre nem vagyok fáradtabb.

2016. szept. 30. 15:58
 10/10 anonim ***** válasza:
Minden rendben volt végül a babával Kedves Kérdező?
2022. márc. 16. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!