Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Menstruáció előtt négy nappal...

Menstruáció előtt négy nappal lehetek terhes?

Figyelt kérdés
December 31.-én és január 1-én voltam együtt az exemmel, Megszakításos módon védekeztünk . Ma kellett volna megjönnie. Régen késett de egy ideje pontos sőt volt hogy pár nappal korábban jött meg. Olyan mintha meg akarna jönni de mégse jön meg. Lehet teherbe estem? Mikor teszteljek először ?
2023. jan. 5. 20:35
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehetetlen, de nem valószínű, ha nem jön meg aktus után 2 héttel tesztelj.
2023. jan. 5. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
54%
Ha december 31-én és január 1-jén volt az aktus, MÉG nem lehetsz terhes. A beágyazódás, ha lesz, ezután kezdődik csak.
2023. jan. 5. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehetsz terhes, mivel nem védekeztetek. Nem nagy az esély, hiszen 4 és 5 napja voltak az aktusok, de nem lehet kizárni. Ha továbbra se jönne meg, akkor ahogy az első válaszoló is írja, aktus után 2 hèttel a teszt biztos eredményt ad.
2023. jan. 5. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Jelen. dec közepén kellet volna ovulálnom, használtam tesztet, nem mutatta ki. Január 5-6-án kellett volna kb megjöjjön, január 3-án fogant a lányom
2023. jan. 5. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
A ciklus 25 és 26. napján voltunk együtt
2023. jan. 5. 21:12
 6/9 anonim ***** válasza:
Igen
2023. jan. 5. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szia csináltál tesztet?
2023. jan. 6. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A megszakításos technika nem védekezés, keressetek valami más módszert, mert így kb szerencsejáték az egész. Igen, van rá esély, hogy terhes vagy, ezt egy teszttel ki tudod deríteni.
2023. jan. 6. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Azóta megjött bár egész nap nagyon kevés és csak barnás .
2023. jan. 6. 23:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!