Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Menstruáció napján még mindig...

Menstruáció napján még mindig nem jött meg, pedig eddig 1-2 nappal előbb szokott. Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Van már 1 kisfiam, lassan 2 éves. Nála, tudtam, szinte megéreztem, hogy terhes vagyok. Az utóbbi időben, nem figyeltünk a védekezésre, úgy voltunk vele, hogy jön a tesó ha jönnie kell. Eddig minden hónapban 1-2 nappal előbb megjött mint ahogy vártam/nem vártam. Most sehol semmi jele egyenlőre és a mai napon kéne megjönnie. Teszteltem reggel, de negatív. Érdeklődnék volt már valaki hasonló helyzetben? Végül lett pozitív teszt?

2022. okt. 21. 11:42
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Mivel nem tudod, nem figyeled az ovud így amíg nem jön meg van esély.


Ha korábban jön a mensid, akkor korábban van ovud is. Ha később van ovu akkor annyival később jön a mensi. Azért kicsi az esélye, hogy pont egy héttel később lett volna ovud és még terhes is lennél.


Én személy szerint már nem nagyon reménykednék. Egy biztos...ovud később volt mint gondolod.

2022. okt. 21. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ugyanebben vagyok, csak 1 hetes kesessel, tesztem negativ. Szurkolok.
2022. okt. 21. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Le van töltve egy menstruációs naptár így azzal követem az ovulációt is, pont azokban a napokban voltunk együtt a férjemmel, amikor esedékes volt. Nem hinném hogy egy héttel később volt inkább pár nappal előbb lehetett mint ahogy a naptáramban szerepel. Azért ha esetleg vasárnapig nem jön meg majd teszteltelek még egyet. :) Köszönöm a válaszokat!
2022. okt. 21. 12:57
 4/5 anonim ***** válasza:
86%

Az app az szart nem ér már bocsánat...az átlagol.


Ha meg korábban volt ovud kint az app szerint akkor egyszerűen nem repedt meg a tüsző ezért késik. Ovu után fix napra érkezik a mensi. Ha hamarabb van ovu hamarabb van mensi is. 12-13 nappal ovu után meg a 10-es tesztek 100%pozik lesznek terhesség esetén.

2022. okt. 21. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Ovuláció lehet hamarabb később, tehát végülis esély van rá hogy terhes legyél.

Ha nem jön meg tesztelj újra 3 nap múlva!

2022. okt. 21. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!