Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Napi 400mg E-vitamin szedése...

Napi 400mg E-vitamin szedése sok lenne? Babát szeretnénk és sok jót hallottam róla és ajánlottak is ezért kicsivel több mint 2 hónapja elkezdtem szedni. Esetleg ezt nem lehet úgymond “túladagolni”? Vagy ez csak hülyeség és szedhetem tovább ?

Figyelt kérdés

2023. jan. 6. 18:21
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Azon segít, ha az a probléma, hogy nem elég vastag a méhnyálkahártya. Ha nem ez a probléma, akkor viszont nem befolyásolja.
2023. jan. 9. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm hogy írtál

Ha ezzel lenne a probléma mennyi idő után kellene úgymond “hatnia”?

Illetve ha nem ezzel van gond mikor ajánlott abbahagyni a szedését ?

Vagy folyamatosan lehet szedni?

2023. jan. 9. 21:33
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
1-2 hónap alatt hat, ha valóban az endometrium miatt nem sikerül. Nekem túl vékony volt, szegény nem tudott hova beágyazódni. Nekem akkor a nőgyógyász azt mondta, hogy a 800 mg e vitaminnal meg a vörösborral megágyazok neki. Én akkor hagytam abba, amikor pozitívat teszteltem, előtte végig szedtem emelt dózisban. Nincs megerősítve, de egyes orvosok azt mondják, hogy terhesség alatt szedve szívfejlődési rendellenességet okoz. Így aznap már be se vettem.
2023. jan. 22. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Sziasztok!


Mekkora endometriumot mértek Neked #13-as, ami túl vékony volt?

2023. jan. 24. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
5-6 mm között volt mindig. De előtte vagy 12 évig fogamzásgátlót szedtem. Nem is jött össze majdnem egy évig. Akkor kezdett alakulni a dolog, amikor az ovuláció körül már a 7-8 mm megvolt.
2023. jan. 24. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm hogy írtatok

Szedem én is tovább a napi 1 400mg-os E-vitamint mellette B komplex-et, Folsavat és D-vitamint.

Akkor ártani nem árthat még most a próbálkozós időszakban.

Remelem nekünk hamarosan összejön a baba már nagyon szeretnénk.

Ez a 8. próbálkozós hónapunk

2023. jan. 26. 07:24
 17/18 NTBS ***** válasza:
A vitamin elvileg nem okoz bajt. Majd kiderül.
2023. jan. 31. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Remelem nem fog 🤞🏼
2023. jan. 31. 15:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!