Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Babát szeretnénk a férjemmel,...

Babát szeretnénk a férjemmel, milyen vitamin szükséges hogy probálkozzunk?

Figyelt kérdés
1honapba nem sikerült
2015. dec. 26. 17:36
 1/3 anonim ***** válasza:

folsavval fel kell tölteni a szervezetet

femibion Folsavat szedj

utána Femibion 800-at

13. héttől femibion 400-at

2015. dec. 26. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én Dr Czeizel Magzatvédő Multivitamin 1-et szedek. Azt a 12. hétig kell, utána a 2 jön. Ebben is van folsav, és azt írja a honlapon, hogy úgy van adagolva, ahogy ilyenkor a szervezetnek ez jó, és a második felvonásba meg tesz olyat, ami majd akkor fog kelleni a magzat fejlődéséhez. Én bízom a kisöregben. :) A Femibionra meg sokan írták, hogy hánytak "tőle". Aztán ki tudja...
2015. dec. 26. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az orvosom a folsavat tanácsolta és azt, hogy a pozitív teszttől szedjem a terhesvitamint (én Femibiont szedtem). Azt is mondta, hogy egyek gyümit, zöldségeket, továbbra is sétáljak, éljek aktívan.


nekem az első terhességem a 2. hónapban jött össze (trombózis miatt elvetéltem), aztán a következő az azt követő szintén 2.-ban, ez most kitart, mert kezelik a trombózishajlamot:)


28hkm

2015. dec. 26. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!