Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ciklus 9-dik napján kiszakadt...

Ciklus 9-dik napján kiszakadt a gumi? Lehet baj belőle?

Figyelt kérdés

Átlag 27-28 naposak a ciklusaim (évente van 1-2 hónap mikor 30 napra jön meg).


Ma tartok a ciklusom 9-dik napján és kiszakadt a gumi, és el is ment benne a partnerem.


Vajon lehet ebből gyerek? A menzesznaptáram szerint holnaptól közepes az esély teherbeesésre, ma még alacsony.


Szerintetek?


2023. jan. 7. 12:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Szeretnél babát? Gondolom nem, akkor esemény utáni. Az alacsony esély azt jeleni van esély.
2023. jan. 7. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kicsit olvass utána meddig életképes a hímivarsejt
2023. jan. 7. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Utána olvastam, és csupa eltérő dolgokat írnak. Van ahol 24 órát mondanak, van ahol 5 napot, amig élhetnek a spermiumok. Ahogy számolom, és a menzesz naptáram mutatja, 6 nap múlva lesz esedékes peteérésem. Szóval?

Azért fontos ez nekem, mert eseményutáni tablettát pár éve használtam egyszer és nagyon nagyon beteg lettem tőle. Anno megfogadtam, hogy soha többet.

2023. jan. 7. 13:50
 4/6 anonim ***** válasza:

Ovulacio környékén a spermiumok sokkal tovább túlélnek. A ciklusodra nem lehet alapozni akkor sem, ha szabályos. Nekem 26 napos ciklusok van, elvileg a 12. napon ovulalok. Gyakorlatilag mindkét terhességem később fogant a 14. nap környékén.


Igazából az esély kicsi, de kizárni nem lehet semmit.

2023. jan. 7. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Akkor nem dönthetünk helyetted, mérlegelni kell. Ha esetleg terhes leszel, az abortusz járható út, vagy mégis jobb lett volna a tabletta!?

Amúgy meg tanulj meg védekezni, ha nem akarsz gyereket.

2023. jan. 7. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát ha szeretnél gyereket, akkor nem lehet baj. Ez a naptár baromsag, ami figyeli mikor van peteérésed, siman lehet hamarabb, vagy később is. Ezt hívják naptármódszernek, nézz utana. Rengeteg a valószínűsége, hogy nem jol követi a ciklusod. Nyilvan egy ló adag hormon kellemetlen, de te döntöd el megkockaztatod, de ebben benne van, hogy terhes leszel, vagy elmész orvoshoz.
2023. jan. 7. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!