Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Apró lyuk a gumin, mit tegyek?

Apró lyuk a gumin, mit tegyek?

Figyelt kérdés

A párommal lefeküdtünk, aztán a végén odamentem a csaphoz, engedtem a gumiba vizet, mert valami rossz érzés volt bennem.

Egy apró lyuk volt az alján, szemmel nem is látható. Csak pöttyödzött a víz rajta, de nem csurgott, se nem spriccelt.

De nem élvezett belém, a gumiban csak az előváladéka volt.

Esemény utáni, vagy minimális az esély terhességre?

Ovulációs héten vagyok.



2023. jan. 7. 18:15
 1/8 anonim ***** válasza:
84%
Ha nem ment el, akkor én nem sokkolnám a dzervezetem esemény utánival.
2023. jan. 7. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
89%
Nagyon minimális az esély, szerintem ezért ne cseszd szét a hormonháztartásodat, de ha annyira félsz, kérjél eseményutánit, ha ez kell a lelki békédhez.
2023. jan. 7. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2023. jan. 7. 18:57
 4/8 Oldfire ***** válasza:
14%
Imádkoznék....
2023. jan. 8. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mi történt azóta ?
2023. jan. 26. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Negatív lett a teszt!

De egy ideig nem fekszünk le, mert tablettát nem szeretnék szedni, abból a doboz gumiból meg kb még 3 másik lyukasat találtam.

2023. jan. 26. 20:38
 7/8 anonim ***** válasza:
Örülök. Remélem a legjobbakat. Velem is volt ilyen és kötve hiszem, hogy azért volt ott az a lyuk, mert nem rendeltetésszerűen használtuk az óvszert. Na és mikor kell megjönnie ?
2023. jan. 26. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Naptár szerint hétfőn kellett volna, de késik.

Szóval várunk:")

2023. jan. 27. 07:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!