Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A mellbimbómon ahol a lyuk...

A mellbimbómon ahol a lyuk van ilyen sárgás valami van odaszáradva. Ez mi lehet?

Figyelt kérdés

már a terhesség legelején megjelent kb. 10 hét környékén. fürdésnél nem jön le csak ha kapargatom akkorlejön. De utána vissza is jött. 31 hetes vagyok. Ez valami előtej lenne oda száradva? de már az elejétől? egyébként a doki nézte az elején de legyintett rá...

kép privátba



2018. jún. 6. 17:34
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Írtam privátban!
2018. jún. 6. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
93%
Előtej. Teljesen normális. Én is mindig szedegettem a terhességek alatt. 😅
2018. jún. 6. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Előtej..

Nekem ha megnyomom a mellem már spriccel is.. 38 hetesen

2018. jún. 6. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Értem köszi szépen. csak fura hogy már szinte az elején észre vettem ezt hogy így oda van száradva, viszont a felsőmön még sosem vettem észre hogy lenne.
2018. jún. 6. 19:33
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

nem biztos hogy előtej!!! Nekem is kb már az elmaradt menstruáció után ilyen lett. Egy ideig nem foglalkoztam vele, nem kapargattam semmi.. De kb a 18 héten már elkezdett zavarni, hogy mi a nyavaja lehet ez. Elmentem bőrgyógyászhoz aki megállapította, hogy semmiség, vagyis a terhesség miatt érzékenyebb lett a mellbimbóm és kiirritálta a melltartó és ez seb. Én sem hittem el mert a seb az olyan alvadtvéres var. Ez meg rászáradt sárga bőr. Erre azt mondta a doki, hogy nem vérzésig irritált a ruha, ez bőrsercenés Vagy nem is tudom mit mondott rá... Adott krémet ami nyugtató fertőtlenítő, sebgyógyító, de azt terhesek nem használhatják.. (Hát kapja be! magánrendelőbe mentem és tisztában volt a terhesség tényével) Mindegy, sima bepanthen krémet használtam egy hétig reggel este. kb 2 hét alatt elmúlt, de ismét visszajött, pedig nem is hordok már melltartót, csak 100% pamut topot. Ha küldesz képet privátban megnézem hogy olyan-e mint az enyém...


23hkm 30/N

2018. jún. 6. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Sziasztok,az a helyzet,hogy én ennek már egy éve szeretnék utánajárni,én nem vagyok terhes,nem is voltam egyenlőre,de kb egy éve ilyen amit leírtatok,nőgyógyász nem látta,de a háziorvosom igen,a doktornő azt mondta hogy ez szerinte gomba.Irt fel rá gomba elleni kenőcsöt,ideig óráig elmúlik,de aztán visszajön.Prolaktinom rendben van.Most fogok menni allergia vizsgálatra,és ott egy bőrgyógyász szakorvostól rákérdezek.
2018. jún. 7. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!