Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit gondoltok? 4hete nem...

Mit gondoltok? 4hete nem szedek fogamzás gátlót, de akkora a hasam, hogy párom szerint terhes vagyok. De ez egy 3-4hónapos terhes has méret. Akkor meg még szedtem a fogamzásgátlót. Mensim is volt rendesen.

Figyelt kérdés

2hét múlva kell először gyógyszer nélkül megjönnie.

nincs semmmi tünetem, csak a hasam tényleg,olyan szép gömbölyded, szóval nem olyan hájasan nagy.fura.


2010. okt. 2. 21:26
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
És ezt most vettétek észre?
2010. okt. 2. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Mármint most este, hogy eddig még nem teszteltél?
2010. okt. 2. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
hát mostanában a napokban tűnt fel.nagyon nagy baj lenne a gyógyszer melletti bteherbe esés? mert amúgy is akarunk, azért hagytam abba, de ez most így gyógyszer mellett lenne.hát mielöbb veszek tesztet.
2010. okt. 2. 22:15
 4/16 anonim ***** válasza:
Szerintem a fogigátló elhagyása borította fel kissé a hormonháztartásod és innen a poci. Esetleg lehet, hogy fel vagy fúvódva, ami utalhat koraterhességre. Tesztelj.
2010. okt. 2. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
koraterhesség?az lehet már a gyógyszermentességi?nem szeretnék gyógyszeres babát.
2010. okt. 2. 22:49
 6/16 anonim ***** válasza:

Igen, az már gyógyszer mentes. A mai gyógyszerek 1 nap alatt ürülnek, ezért is fontos a napi szedésük.

Én gyógyszer mellett lettem terhes - nem szedtem rendszeresen - és makk egészséges a 2 évesem.

2010. okt. 2. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
jaj, köszönöm, képzeld párom most üzent (mert most nincs itthon), reméli hogy terhes vagyok!
2010. okt. 2. 23:07
 8/16 anonim ***** válasza:
szia! én is drukkolok nagyon! majd írd meg lécci h mi lett veled!
2010. okt. 3. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Csinálj egy tesztet! Aztán az eredménytől függetlenül keresd fel az orvosodat. Szorítok én is hogy babás legyél!
2010. okt. 3. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Mindenképpen tesztelj egyet és ki fog derülni. Elméeltileg gyógyszer mellett is teherbe lehet esni, de nagyon ritkán. Szerintem is inkább a gyógyszer abbahagyása miatt kezdtél picit hízni, hiszen menzeszed is volt rendesen. De sosem lehet tudni. Azért szorítok!
2010. okt. 3. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!