Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Na lányok, ki nem várja ebben...

Na lányok, ki nem várja ebben a hónapban?

Figyelt kérdés

Sose gondoltam volna, hogy felteszem ezt a kérdést,de izgatott vagyok. Mi kistesót tervezünk, ha most összejön, 1 hónap híján 2 év lesz köztük.

Meseljetek veletek mi újság :)



2023. jan. 12. 12:25
1 2 3 4 5
 21/47 anonim ***** válasza:
100%
18as ezt nemtudom elmondani.Mintha "nyaka" lenne a mèhszàjnak...vagy nemtudom..
2023. jan. 13. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/47 anonim ***** válasza:
100%
Mi is kistesó projektben vagyunk, kislányunk 7 éves. Holnap, azaz 14-ére nem várjuk🫣 3. hónapunk, nem is fűzök hozzá sok sikert valamiért, minden mensit jelző tünet tökéletesen meg van. Ami furcsa egyedül, hogy két napja állandóan aludnék, de hát ez sem jelent semmit 😄 Hétfőn tesztelnék,ha hétvégén nem jelentkezik! Szerencsére sok az elfoglaltság! (R.2)
2023. jan. 13. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/47 anonim ***** válasza:
100%
Első hónap próbálkozás karácsonykor volt, de 26.napra 3 nappal ezelott megjott..
2023. jan. 13. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/47 anonim ***** válasza:
100%

Sajnálom. Hátha majd következő alkalommal sikerül, szorítunk.

Aki mára nem várja, vannak hírek? Nekem egyelőre semmi mensi. Fáj a cicim. Abból szoktam érezni, hogy megjön aznap, hogy ennek mértéke csökken. Egyelőre nem csökkent az érzékenysége, reménykedek…

2023. jan. 14. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/47 anonim ***** válasza:

Ugyan én 18-ára nem várom, de nekem is fájnak a melleim, és szurkál igen erősen 2 napja jobb oldalt a hasam

Mensi előtt nem szokott ilyen lenni, remélem hogy ez jelez már valamit🤞🏻

2023. jan. 14. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/47 anonim válasza:

Sziasztok!

Ki tesztelt már pozit? 😊.

Én holnapra nem várom (16)

Tüneteim :álmosság,úgy fel vagyok puffadva mint egy lufballon😄.néha szúrkál balodalt is.

Tudom h ezek kevés tünetek.

Reménykedem ,hogy nem fog megjönni😊.

2023. jan. 15. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/47 A kérdező kommentje:

Szurkolok Mindenkinek:)

Nekem elvileg 2 nap múlva lenne esedékes. Bíztam ebben a hónapban, de már ma gorcsolget a hasam és a derekam , úgyhogy nem sok reményt fűzök hozza

2023. jan. 15. 10:50
 28/47 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is jönnek a mensi tünetek is

Pattanások, puffadás

Viszont a melleim sose voltak érzékenyek mensi előtt és most igencsak érzékenyek lettek

Nem tudom mit hidjek

3nap mulva kiderül

2023. jan. 15. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/47 anonim ***** válasza:
(R.2 vagyok) Megírom tapasztalataim, mert én is izgatottan olvastam másokét mindig és hasonlítottam magamhoz :) Tehát november óta nem védekeztünk kistestvér reményében. Eljött az első reménykedős hónap,ami persze negatív teszttel végződött,valamiért nagyon elkeserített. Sírtam is :D Majd jött a következő, annyira szerettem volna karácsonyra,mindent meg is tettünk érdekében. Ismét negatív. Ott és akkor mondtam is férjemnek, fenébe a naptárral, a peteéréssel én elengedem a dolgot,nem tervezek. Kértünk nőgyógyászhoz időpontot és teljesen megvoltam nyugodva,hogy 30-án konzultálunk orvossal,majd utána szépen összejön,addig is kellemesek az együttlétek.😜 (8-án megébredtem és nem irányított gondolat volt,hanem egy érzés,hogy nem vagyok már egyedül, fel is írtam naptáramba) Eljött tegnap a nem várt napja és nem is jött. Ma hajnalban felkeltem és nem sok reményt fűztem hozzá, sőt alig valamit,mert azokon a napokon nem is voltunk együtt,hanem peteérés (naptár szerint szilveszter napján volt) előtt 3 nappal és a másnapján. Kislányomnál ráadásul a teszt csak egy hétre mutatott halvány csíkot,így gondoltam ha van is baba biztos nem mutatja ki. No de. Csütörtök, péntek takarítottam, készültem, főztem egész nap,mert vendégeket vártunk több napra. Furcsa volt,hogy olyan fáradt vagyok lekell dőlnöm két munkavégzés között😀 A cicijeim brutál módon bedurrantak és nagyon fájtak az elmúlt két hétben. Viszont pattanásosodtam, így gondoltam úgy is megjön. Visszatérve ma reggelre: hajnali 4-kor egy gyönyörű pozitív fogadott,majd leugrott a csík a tesztről🤭🥰 Az elmúlt időszakban mindenféle elképzelésem volt,miképp mondom el a férjemnek majd. Ez ahogy beértem hajnalba a szobába romba dőlt! Vigyorogtam csak mint a tejbetök, sosem alszik tovább ha kikelek az ágyból. Mondtam hogy csináltam lelkem egy tesztet és pozitív lett!😇 Beszélgettünk egy darabig ész visszaaludtunk. Ma rengegeget pisiltam és még elég eufórikus a közérzetem. Drukkolok mindenkinek és kérlek titeket engedjétek el amennyire csak lehet a dolgot, (amennyiben mindketten egészségesek vagytok) élvezzétek ezt az időszakot is❤️
2023. jan. 15. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/47 anonim ***** válasza:
Én ma eléggé fáradékony vagyok melleim se fájnak szerintem nekünk se lesz sikeres ez a hónap (R)
2023. jan. 15. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!