Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Most akkor előváladéktól...

Most akkor előváladéktól lehetsz terhes, vagy nem?

Figyelt kérdés

Én úgy tudom, hogy igen. De három férfitól hallottam, az egyik ráadásul nőgyógyász, hogy az lehetetlen, ha megszakítással védekeztek, akkor bele is élveztek. Nem akart velem egyik sek lefeküdni, úgyhogy nem így akartak rávenni, hogy ne kelljen óvszert használniuk :D Mert akkor megérteném, miért mondják. Olyan határozottan állították, hogy én éreztem magam hülyének, hogy rosszul tudom. Én fogamzásgátlót szedek és pontosan tudom, milyen az, amikor belém élveznek, nem úgy megy az, hogy belemegy és kész, hanem ugye egy része kint marad.


Hol az igazság?


2023. jan. 12. 12:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Úristen....🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️
2023. jan. 12. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
41%

Az előváladék nem tud teherbe ejteni.

Biológiai szempontból az ejakulátum előváladéka nem tartalmazhatna spermiumokat, de a húgycsőben, amelyen át a vizelet és a hímivarsejtek ürülnek, lehetnek visszamaradt hímivarsejtek.


[link]

2023. jan. 12. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Csak fenékbe engedd.
2023. jan. 12. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
72%
Akkor valaki mesélje el a fiamnak, hogy ő egy biológiai lehetetlenség 🤣🤣🤦‍♀️
2023. jan. 12. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
88%
Lehetsz bizony!
2023. jan. 12. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
88%
Az előváladék igenis teherbe tud ejteni!!!! Ezek szerint nekem sem kellene terhesnek lennem, de mégis. Bár ezt azelőtt is tudtam. Nem is értem honnan veszik azt a hülyeséget, hogy attól nem lehet. Normális nőgyógyász ilyet nem mond, mert tudja, hogy ez nem így van.
2023. jan. 12. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon ritka, hogy valaki elővàladèktòl legyen terhes, de van ilyen. De ha az ember az ezerből az egy, akinek ,,sikerûl", akkor nem nyugtatja meg, hogy a többi 999 nem terhes.
2023. jan. 12. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Lehetsz


(ez is olyan, mint amikor nekem mondták, hogy de esemény utánival nem lehet terhes az ember, erre itt az élő példa lányom, hogy de. Időben bevéve ráadásul olyankor, amikor alapból nagyon minimális az esély rá, hogy teherbe esik valaki...)

2023. jan. 12. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem az előváladéktól lesz terhes egy nő sem, hanem a benne található spermiumtól.
2023. jan. 12. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván, de a lényeg az, hogy lehetsz. És mivel abban van benne az anyag, így lehetséges. Tehát maga az hogy az előváladéktól az nem igaz, de ha van benne sperma, akkor igen. És ha csak simán megszakításosan védekezik valaki, akkor igenis van rá esély, mivel az előváladék juttatja oda az adott spermát (nem minden esetben) ezért mondják, hogy az előváladéktól lehetsz terhes. (legalábbis gondolom, hogy emiatt)


Tehát a megszakítasos módszer önmagában nem működik pont emiatt. Viszont naptár módszerrel, pontos menstruációval igen. Természetesen így is megvan a teherbeesés esélye, de az minden vêdekezési módnál meg van.

2023. jan. 12. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!