Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet terhes a barátnőm?

Lehet terhes a barátnőm?

Figyelt kérdés

Óvszer nélkül szexeltünk, így utólag tudom felelőtlenség volt, de azt szeretném megtudni, hogy lehet e terhes úgy ha nem élveztem el utánna sem? Szóval nem mentem bele, csak félünk az előváladéktól

Ha mindenigaz akkor pont termékeny napokba volt

Nem szeretnénk még babát, máskor mindig védekezünk, az első perctől használunk de most elfogyott és egyszerűen elkapott minket a hév

A menzeszének 8 nap múlva kell megjönnie



2022. okt. 24. 09:21
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kevés rá az esély, remélhetőleg most megúsztátok, de többet ilyennel ne szórakozzatok.
2022. okt. 24. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem akarsz gyereket, SOHA ne rakd be védekezés nélkül... ezt meg kellene jegyezni. Tény, hogy baromi kicsi így az esély, de pont az ilyen lehetetlen helyzetekből lesz a nem kívánt baba.
2022. okt. 24. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
36%
szerintem meg igenis terhes lesz, pont termekeny idoszakba gumi nelkul csinalni...
2022. okt. 24. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
43%
Simán lehet terhes. Az előváladék is simán tartalmazhat spermát...
2022. okt. 24. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

Ez az egy együttlét volt, nem mentem el előtte se

Akkor valószínű teherbeesett??

2022. okt. 24. 09:53
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem valószínü, de nem is kizárt.
2022. okt. 24. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
78%
Dehogy is.. Ezek veszmadarak
2022. okt. 24. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
89%

Azért a valószínűtől messze van. Ha %-os esélyeket latolgarhuk lehet úgy kb 2 %esélye, de lehet sokat is mondtam.


Sajnos nem nulla az esély, de inkább a szinte kizárt kategória. Nyilván, azért nem lehet egy kétlegyintéssel elintézni, sajnos nem lehet tudni terhes lesz e. Én mondjuk nem aggódnék, de ez én vagyok.


Ha aggódtok miért nem mentetek esemény utáni tabiért? Az lett volna a felelős döntés.


Most marad az izgulás majd egy tesztelés, ha késik a mensi...a stressz miatt meg simán lehet, hogy valóban késni fog.


De mint mondtam, én nem aggódnék.

2022. okt. 24. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

ok, köszi nektek!

A barátnőm fél inkább, mindketten nagyon megbántuk! Ő olvasgatott az együttlét után mindenfélét és utána kezdtünk el aggódni, nem gondoltuk hogy teherbeeshet.

Remélem megússzuk

2022. okt. 24. 10:05
 10/22 anonim ***** válasza:
65%
Igen,lehet.
2022. okt. 24. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!