Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Most akkor előváladéktól...

Most akkor előváladéktól lehetsz terhes, vagy nem?

Figyelt kérdés

Én úgy tudom, hogy igen. De három férfitól hallottam, az egyik ráadásul nőgyógyász, hogy az lehetetlen, ha megszakítással védekeztek, akkor bele is élveztek. Nem akart velem egyik sek lefeküdni, úgyhogy nem így akartak rávenni, hogy ne kelljen óvszert használniuk :D Mert akkor megérteném, miért mondják. Olyan határozottan állították, hogy én éreztem magam hülyének, hogy rosszul tudom. Én fogamzásgátlót szedek és pontosan tudom, milyen az, amikor belém élveznek, nem úgy megy az, hogy belemegy és kész, hanem ugye egy része kint marad.


Hol az igazság?


2023. jan. 12. 12:32
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
83%
Egyes szakértők szerint az előváladék elegendő spermiumot tud "felvenni" az előző ejakulációkból a húgycsőben maradt spermiumok közül ahhoz, hogy terhességet okozhasson. Becslések szerint minden 100 nőből 17-27 esik teherbe a megszakításos módszer alkalmazói közül. Amennyiben a férfi az ejakulációk között vizel, még mielőtt újra közösülne, úgy kiürítheti a spermiumokat a húgycsőből, ezáltal hatékonyabban alkalmazhatja a megszakításos közösülést..
2023. jan. 12. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
IGEN,előváladéktól is úgyan úgy teherbe lehet esni nyilván kisebb az esélye mintha a pasi rendesen elélvez a nőben de az előváladék is tartalmazhat élő spermát.Hányszor kell még ezt leírni itt?!
2023. febr. 3. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!