Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akinek 5 napnál többet késett...

Akinek 5 napnál többet késett a menstruációja, és konzultált orvossal, mit mondott a nőgyógyász, mitől történt?

Figyelt kérdés

kezelt PCOS-es vagyok,

rendszeres, 30-31 napos ciklusaim vannak, most viszont 4-5 napja késik, reggeli hcg tesztjeim rendre negatívak.


11-21. napig követtem az ovulációm, de nem volt a teszt alapján LH csúcs. Azt gyanítom, ebben a hónapban nem is ovuláltam, de lehet, hogy csak nagyon későn (első LH tesztes hónapom).


Feltételezett termékenységi ablakon kívül csak a 27. ciklusnapon voltunk együtt a férjemmel, ezért nincs kizárva, de kicsi a valószínűsége, hogy terhes legyek.


Érdekelne, hogy akinek késett több napot, végül kiderült-e, hogy mitől volt?


2023. jan. 12. 14:29
 1/4 A kérdező kommentje:
Egyénként 10-es tesztet használok, semmi pms tünet és szintén semmi terhességre utaló tünet sincs.
2023. jan. 12. 14:52
 2/4 anonim ***** válasza:
Barátnőmnek cakk-pakk kimaradt, azt mondta az orvos, hogy ilyen előfordul
2023. jan. 12. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ilyennel nem is foglalkoznak. De egyebkent se vagyunk gepek, meg normalis, egeszseges ciklus eseten is elofordul a keses, sot, ki is maradhat akar, nemhogy akkor pcossel.
2023. jan. 12. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Későbbiekben, hátha másnak segítség, ha idetéved:

egy petefészekciszta volt az oka. egymást követoen volt ket anovulacios ciklusom is, gyógyszerrel lett meghozva az elso esetben, masodiknal kivartunk. azóta pedig minden hónapban van rendes oculációm az LH teszt szerint.

2023. nov. 15. 08:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!