Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vajon lesz baba? Sziasztok,Kér...

Vajon lesz baba? Sziasztok,Kérdésem a következő: több mint 2hete késik a menstruációm(igaz nem mindig pontos) a napokban csináltam 2tesztet,mindkettő pozitív,orvosnál is voltam,de O meg nem látott semmit,többi lent ->

Figyelt kérdés
Az orvosnál is csináltunk egyet,ami halvány pozitív lett,2het múlva kellesz visszamennem.Elofordul,hogy együttlét után verzek(erre adott magyarázatot az orvos) És ma reggelre vereztem egy kicsit...előfordulhat hogy az orvosi vizsgálat miatt? Ha terhes vagyok tényleg,előfordulhat,hogy így még sem lesz baba? :(

2022. nov. 9. 09:46
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehet elcsúszott az ovulációd, azért nem látott még semmit. De mit takar amúgy a semmi, petezsák vagy szikhólyag sem volt?
2022. nov. 9. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehet kemiai terhesseg. Nem akarlak meg ijeszteni. Mikor lett elöször pozitiv a teszt? Mit latott az orvos az uh.n?
2022. nov. 9. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én sokat nem reménykednék
2022. nov. 9. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem volt,azt mondta,hogy nagyon"friss" lehet még a dolog.Es,hogy 2het múlva már látszódni fog,ha terhes vagyok.
2022. nov. 9. 10:21
 5/6 A kérdező kommentje:
Hétfőn lett pozitív
2022. nov. 9. 10:25
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Túl korán mentél orvoshoz. Első babánál én is elkövettem ezt. Pénteken teszteltem pozitívat, hétfőn már szaladtam is egyből dokihoz. Persze, hogy nem látott semmit. 2 hét múlva kellett mennem kontrollra nekem is, akkor már szívhang is volt. Azóta már 1.5 éves a kislányom.
2022. nov. 9. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!