Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Volt-e valakivel olyan, hogy...

Volt-e valakivel olyan, hogy az első trimeszter után vette észre, hogy terhes, mert fogamzásgátlót szedett?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Bár nevetséges a felvetés is, józan gondolkodásúnak tartom magam, de ugye nem fordulhat elő, hogy kb. 14-15 hetes terhes lehetek úgy, hogy minden alkalommal pontosan megjött? Yasminelle-t szedek. A megvonásos vérzések mennyisége nem volt kevesebb mint szokott, a gyógyszert egy alkalommal szedtem be később, de 12 órán belül, ahogy a tájékoztatóban írják. Igazából semmiféle "gyanús" jel nincs állandó fáradság és hirtelen rám törő álmosságon, valamint hébe-hóba hasi diszkomfort érzeten kívül (ami Karácsonykor kezdődött, logikus, nonstop zabálás), de itt szembejött múltkor egy kérdés, hogy valakinek volt már egy gyereke, akit 15 hetesen vett észre, gyógyszerszedés mellett jött létre. Valószínűleg PTSD-m van az exem gondolatától is egyébként, azért jött rám a para... Nem baj ha lebutáztok, csak nyugtassatok meg kérlek :) Köszönöm!
2023. jan. 12. 20:17
 1/5 anonim ***** válasza:
84%
Miért nem csinálsz egy tesztet, ha ennyire nyugtalanít? 🤦‍♀️
2023. jan. 12. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
68%

Én voltam az a kérdező😁

Nálunk ez volt, de nyilvánez ritka😅

2023. jan. 12. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Fú de jó, hogy ide találtál, köszi :D Nem volt semmi tüneted tényleg, nem volt gyanús utólag sem visszagondolva semmi? A gyógyszerszedésben sem történt semmi hiba?

Első kommentelő: Nem ez volt a kérdés, de köszönöm, ez nekem még nem jutott eszembe (jk)

2023. jan. 12. 20:49
 4/5 anonim ***** válasza:
80%

Hcg-nek kell lennie a szervezetben akkor is, ha van mellette valamifele verzesed!

Miert nem tesztelsz? Miert nem tesztelsz akar havonta, ha szexelsz, csak hogy megnyugodj? Nem ertelek, tenyleg.

2023. jan. 12. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
52%

Deee visszagondolva voltak tünetek, de olyannyira elenyésző, hogy első gyereknél, tapasztalat nélkül nem jött számításban hogy hopp lehet terhes lettem😅


Addig míg nem lett pozi a teszt, 2× hánytam

Egyszer valami szar betegséget szedtem össze, akkor "arra fogtam" másodjára pedig kávé után (volt már ilyen, nem adtam neki teret), sokkal jobban kivántam a hideg meggyet, mint máskor, de ez se tűnt fel úgy igazán. Meg baromi fáradékony voltam, de mivel vendéglátásban dolgoztam akkor, kicsit túlhajszoltam magam, volt mire fogni😂


A gyogyszerszedesbe oedig nem csuszott hiba

Ha alkoholt ittunk, beteg voltam (hanyas hasmenes, barmi amire gyogyszert kellett szedni) mindig vedekeztunk gumival is pluszba

Sosem hagytam ki gyogyszert (vagyis de, de kb 2évvel azelőtt hogy a lanyom megfogant, igy nem relevans) tehat nem, semmi ilyesmi nem volt

2023. jan. 12. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!