Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 1. trimeszter végén érdemes...

1. trimeszter végén érdemes az alap 12. heti ultrahang + kombinált teszten kívül még NIFTY kromoszóma vizsgálatot is elvégezni?

Figyelt kérdés

28 évesek vagyunk mindketten.

Érdemes megcsináltatni ezt a NIFTY tesztet 200-250 ezerért?



2022. nov. 21. 18:58
A kérdező szavazást indított:
igen
nem
19 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha niftyt akarsz, akkor a kombinált teszt baromira felesleges.
2022. nov. 21. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
88%

Attól függ.

Ha megtartanátok beteg babát is, akkor nincs értelme. (Esetleg annyi, hogy fel tudnátok arra is készülni kicsit.)

Ha nem tartanátok meg, akkor pedig én azt mondom, hogy mindenképpen érdemes.

Aminek semmi értelme az égvilágon, az a kombinált teszt.

2022. nov. 21. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
72%
1 nek igaza van, én a korom miatt mindenféle képen a, Verifit akartam így a kombi felesleges
2022. nov. 21. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
59%
Te tudod, én nem csináltattam 26 évesen, csak kombináltat. Úgy voltam vele, hogy ha azon rossz arány jön ki, akkor megyek tovább dns tesztre. De nagyon alacsony rizikó jött ki, úgyhogy ennyiben maradtunk. Ha valaki nagyon parás, akkor érdemes lehet megcsináltatni.
2022. nov. 21. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Én 25 vagyok, és megcsináltattam e Niftyt. Van aki szerint felesleges volt, én nagyon parázós vagyok, így engem megnyugtatott.

De én nem csináltattam meg a kombinált tesztet, még az orvosom is azt mondta, hogy ha biztos, hogy akarom a niftyt, akkor felesleges a kombinált.

2022. nov. 22. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!