Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tudnátok nekem írni a Trimeszt...

Tudnátok nekem írni a Trimeszter vitaminról? Ha szedte valaki akkor mik a tapasztalai? Érdekelne, elszeretném kezdeni szedni!

Figyelt kérdés
2022. jan. 17. 14:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

2 hete használom, mert át kellett állnom pajzsmirigy miatt a Femibionról.


Kicsit fura íze van miközben lenyelem, de utána eltűnik. Hatásáról nem tudok nyilatkozni mert azóta vérvételem nem volt. Hasfájást, egyéb gondot nekem egyik sem okozott.

2022. jan. 17. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
81%

Mikor elkezdtünk próbálkozni még nem szedtem. Kb 3hónap után vettem meg. Egy fél dobozzal szedtem el és pozitívat teszteltem. Szeretném azt hinni, hogy segített de sose fog valójában kiderülni, hogy volt e benne része a vitaminnak vagy anélkül is összejött volna.

A terhesség alatt végig szedtem és a szoptatás első pár hónapjában is.

2022. jan. 17. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Nekem nem jön össze a baba, de nagyon szeretnénk már a párommal. És ajánlották nekem ezt a vitamint. És kell orvosi beleegyezés a szedéshez?
2022. jan. 17. 14:43
 4/13 anonim ***** válasza:

Bocs, azt elfelejtettem, hogy én már kismama vagyok.

Előtte Infolicot szedtem, fogantatás után Femibiont, most a második trimeszterben a Trimesztert.


Őszintén szerintem nem érnek sokat (kivéve a folsav), de szedem mert igyekszem felelős szülő lenni. :D

#1 voltam.

2022. jan. 17. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Csak beugrassz érte a patikába, nem kell semmi papír.


Egyénként az Infolic nekünk több családtagnál is bevált, akiknek nem jött össze eleinte. Nem mondom szerintem drága, de nagyon hatásos fogantatáshoz.

2022. jan. 17. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez csak vitamin, nem segít teherbe esni! Mióta próbálkoztok, lehet érdemes volna kivizsgálásra menni.
2022. jan. 17. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Én évekig nem estem teherbe.

Szabályos ciklusom volt mindig.

Elkezdtem szedni a trimesztert és teljesen felborult minden.

2 hónapig meg sem jött a mensim, aztán megjott, megint elment 1 hónapra úgy abba is hagytam. Szerencsére magától rendeződött a ciklusom.

Végül én a femibiont kezdtem el szedni és a 3.hónapban estem teherbe.

Most 5 hónapos a kisfiam.

2022. jan. 17. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Járok orvoshoz, a ciklusom allandoan kimarad hónapokon keresztul, gyogyszerrel jon meg mindig. Alacsony a hormonszint a petefeszkemnel azt mondta a doki. Hormon problemaim is vannak.
2022. jan. 17. 16:56
 9/13 anonim ***** válasza:
Azt szedtem. Semmi negatívumot nem tudok mondani.
2022. jan. 17. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy vitamin, nem fog teherbr ejteni. Jó a marketing, de összetevő szinten semmi extra
2022. jan. 17. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!