Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » H1N1 oltást mennyi idővel a...

H1N1 oltást mennyi idővel a tervezett babapróbálkozás előtt célszerű beadatni?

Figyelt kérdés
2010. okt. 3. 07:24
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
80%
Semmikor!
2010. okt. 3. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
69%
Igaza van az elsőnek, én sem adatnám be soha. Biztos lesz olyan válasz, hogy én is megkaptam tavaly és makk egészséges vagyok és a babám is. Persze ilyen is van, de én akkor sem oltatom magam.
2010. okt. 3. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
53%
Fú én nem merném bevállalni ezt az oltást.. Az anyukámnak minden baja van mióta megkapta, hirtelen rátörnek nátha/allergiaszerű tünetek, köhécselés, és nem tudják mi baja van...
2010. okt. 3. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Soha !!Apukám belehalt!!Másnap már nem volt jól!!6nap reggelre meghalt!!!EZ NEM KAMU!!!!!!!!!!!!!!!!
2010. okt. 3. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Érdemes lenne ezt elolvasnod.Én nem oltattam be magam és a családomból senki, és nem is fogom soha!!És jól tettem:)


[link]

2010. okt. 3. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Ne ne adasd legyen eszed!!
2010. okt. 3. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Minek adatnád be?? Hiszen a vírus már sehol!
2010. okt. 3. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Szerintem előtte sem volt járvány.. legalábbis én senkiről nem tudok a környezetemben, aki elkapta volna. Max. néhány ember lebetegedett, és akinek eleve gyenge volt a szervezete, annál nagy bajt okozhatott. Egy egészséges ember ugyanúgy lekűzdheti, mint egy influenzát.

Ezt soha nem értettem, hogy merik beadatni maguknak pl. kismamák. Hiszen eleve nem ismert az oltás hatása, pláne kismamákon nincs tesztelve semmi (logikusan).

Azt nem értem, hogy pl. egy Algopyrint nem mernek bevenni a kismamák, de ilyen jellegű oltást bevállalnak.. És soha nem lehet tudni, hogy csinál e bajt a babánál. Lehet hogy csak 20 év múlva derül ki valami nála..

2010. okt. 3. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
semmikor!!Nincs is ilyen járvány,pénzlehúzás az egész,bebizonyították hogy nem is létezik!!Be ne oltasd magad ilyen hülyeségekkel!
2010. okt. 4. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Pont most olvastam, hogy az ogyi meghosszabbította a vakcina lejárati idejét:)))gondolom nem fogyott elég belőle, kidobni meg nem akarják, azon se csodálkoznék, ha gyorsan elekzdenék beharangozni a H2N2 járványt..áá kész.. [link]
2010. okt. 4. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!