Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi a max ciklushossz...

Mennyi a max ciklushossz closty mellett? Nektek milyen hosszú ciklust csinált?

Figyelt kérdés
2008. dec. 26. 22:10
 1/5 anonim ***** válasza:
ha van tényleg peteérésed tőle akkor tuti rendesnek kell lenie max 32. nap. de amikor volt pé rá 14 napra megkell jönnie. ha nemvolt peteérésed akkor kituja mikor jön meg
2008. dec. 27. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem 26 naposak a ciklusaim. A clostit a 3.naptól a 7. napig szedem. Az első hónapban rendesen a 26. napra megjött. A köv. hónapban a 29. napon.
2008. dec. 27. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Most vagyok a 33.napon de még semmi, csak menzis érzések és fáj a cicim. Akkor már kezdek reménykedni!
2008. dec. 27. 16:36
 4/5 anonim ***** válasza:
Remélem tényleg babás vagy. Nekem az első hónapban 28, a másodikban 38 napos ciklust produkált a Closty. Nagyon reménykedtem, de nem... De remélem te a szerencsések táborát erősíted majd!!!!
2008. dec. 27. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi. Ma reggeli hőm 37.2 volt. Pár nap és tesztelek. Remélem baba lesz. :)

Drukkolok Neked is hogy hamar sikerüljön!

2008. dec. 28. 10:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!