Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Csinált már valaki terhesen...

Csinált már valaki terhesen ovutesztet?

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi,hogy mit mutat az ovuteszt pl.a menzesz elott 1 vagy 2 nappal,ha utána mégsem jott meg,sikerult teherbe esni.
2011. jún. 17. 19:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Én csináltam, nagyon erős pozitív volt.Igaz ez pár nap késésnél volt, mert kifogytam a terhes tesztből, ezért ellőttem egy ovutesztet.Sosem láttam még ilyen erős csíkot.Mármint nekem ovukor sosem volt ilyen intenzív.
2011. jún. 17. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia. Én eszméletlen halvány pozitívat teszteltem terhességi teszttel reggeli elsőből, és délután ellöttem egy ovutesztet. Még sosem volt olyan erős csíkom ovukor! Eszméletlenül sötét és erős volt a második csík!
2011. jún. 17. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

2 tapasztalat:

- menzi előtt 2 nappal totál pozi ovuteszt, rá 2 napra a menmvárt napján pozi terhességi teszt (valóban baba volt)

- menzi előtt 2 nappal totál pozi ovuteszt, de sajnos segítív terhsségi teszt (és valóban nem voltam terhes)

Szóval én nem bízom benne, mert nekem akkor is poz. ovutesztjeim voltak menzi előtt, amikor terhes lettem, meg akkor is, amikor nem.

2011. jún. 18. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Szóval olyan nincs,hogy negatív ovutesz a nemvárt vagy az elotte való napon,és mégis sikerult teherbeesni?
2011. jún. 18. 17:43
 5/5 anonim ***** válasza:
Második vagyok. Nekem az a tapasztalatom, hogy az ovu teszt negatív a nem várt előtt, ha nincs baba. Nekem totál fehér, vagy épphogy látszódik a második csík, amikor a terhességi teszt is negatív a nemvárt után.
2011. jún. 18. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!