Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Norcolut tabletta szedése...

Norcolut tabletta szedése után beáll a menzesz?

Figyelt kérdés
2009. dec. 6. 14:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! A norcolut nem generál peteérést. Csak a méhnyálkahártya lökődik le ilyenkor. Ha más betegség áll a háttérben (mint pl. nálam a PCO), annyi norcolutot szedhetsz, amennyit akarsz, nem áll be tőle. Mire írták fel neked?
2009. dec. 6. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is rendszertelen a menzeszem, 2-3 havonta jött csak meg. A Norcolut tabletta nekem csak akkor hozta meg amikor beszedtem. (2x is írtak fel nekem) Utána ugyanúgy 2-3 hónap... :S Azóta már sikerült a babó! :)
2009. dec. 6. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
szeptember 16 ota nem jött meg voltam dokinál aki azt mondta több tüszö is van a petefészkemben ami nem repedt meg felirta a norcolutot és mondta reméli a tüszök kilöködnek a menzesszel,1 honap mulva kell visszamennem
2009. dec. 6. 16:10
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia! Első vagyok. NEkem is így kezdődött, 1-2 menzesz 8hónap alatt... majd kiderültek a ciszták a petefészkemben, stb-stb. és PCO-t diagnosztizáltak. Ha adhatok egy tanácsot, kérj hormonvizsgálatot és keress egy jó endokrinológust is, mert minél előbb kiderül a probléma, annál jobb eséllyel kezelhető! A norcolut nem sok sz@rt ér, már bocsánat... nekem 8 hónapot vett el az életemből, hogy az orvosom nem tudta mi bajom, csak ezt adogatta. Te legyél okosabb, mint én voltam, vizsgáltasd meg magad rendesen! Sok szerencsét!
2009. dec. 7. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!