Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikortól számit ciklus 1....

Mikortól számit ciklus 1. napjanak?

Figyelt kérdés

Tegnap este (11 utan) elkezdtem barnázni de hajnalra kezdtem vérezni.

Honnan kell szamolni a ciklust?


2023. jan. 16. 10:44
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Az az első nap, amikor rendesen vérzel. Azaz a mai.
2023. jan. 16. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
39%
Az én nőgyógyászom azt mondta a barnát is lehet számítani ciklus 1 napjának . Sokan mondanak sok félét. Nekem olyan is volt hogy jött vér utána 1 napig semmi ,utána megint vér.
2023. jan. 16. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

#2


Nekem is pont meddőségi nőgyógyász mondta, hogy a rendes vérzés számít vérzésnek, nem a barnás maszatolgatás.

Márpedig mivel stimulált, felügyelt hónap volt, volt jelentősége, melyik nap az 1.

2023. jan. 16. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
A mai nap az első, az este 11 óra miatt is, meg mert mára lett piros a vérzés.
2023. jan. 16. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
42%
énis épp ebben a hónapban akarok menni ovu követésre és énsem tudom honnan számoljam
2023. jan. 16. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Onnantól számít, amint piros színű rendes vérzés jelentkezik. Van, aki előtte már barnázik akár 2-3 napot kisebb mennyiségben, de az nem számít bele én úgy tudom orvostól.
2023. jan. 16. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ez engem mindig össze zavar
2023. jan. 16. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!