Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Elkezdtem szedni a barátcserje...

Elkezdtem szedni a barátcserje kapszulát. Mikortól rövidül meg a ciklus? Az előző hónapomban a 26. cn-on volt ovum. Most a 20. -on vagyok de még semmi.

Figyelt kérdés

Kicsit zavar mert minden 2.nap leesik a hőm(már 1,5 hete ezt csinálja),de másnapra nem megy fel 36,6-nál.


Most azon aggódok,hogy mivan ha nem is lesz peteérésem a barátcserjétől. :(


22 napja szedem.


2016. márc. 23. 06:17
 1/7 anonim ***** válasza:

A barátcserje nincs kifejezetten rövidítő hatással a ciklusra. Én pl: azért szedem, hogy kicsit hosszabb legyen a ciklusom:) Alapjában jótékony hatással van a ciklusra - ha más baj nincs.


Egyébként körülbelül 2-3 hónap, mire kifejti a hatását.

2016. márc. 23. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Pedig mindenhol azt olvastam :(

Akkor még 1 hetem van peteérésig. Köszönöm a válaszod.

2016. márc. 23. 09:30
 3/7 anonim ***** válasza:
2-3 hónap, mire ténylegesen hat, egy hónapja sem szeded még, ilyenkor nem használ, ez nem gyógyszer, hogy azonnal hasson (aminek persze csomó mellékhatása van), hanem gyógynövény, idő kell, hogy kifejtse a hatását. Én progeszterongondokra szedtem, 2. hónapban már kevesebb pecsételés volt, 3.ban semmi. Legyél türelmes.
2016. márc. 23. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 mandiga ***** válasza:

Kedves kérdező.


Teljesen úgy vagyok mint te, én is nemrég kezdtem el szedni a barátcserje kapszulát, mert nekem ezt ajánlották. A hőm is ugyanaz, egyik nap jó leesik, másnap felmegy, de 36-nál feljebb nem megy. Szúrkál az oldalam, de nem tudom a petefészkem, vagy valami más-e. Nekem már több ideje ezt csinálja sajnos. Tegnap még D vitamint is vettem, hátha segít valamit.

2016. márc. 23. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Remélem befog állni a ciklusom 2-3 hónapon belül mert csak jót olvastam a barátcserjéről.
2016. márc. 24. 06:00
 6/7 A kérdező kommentje:

Szerintem lerövidül a ciklusooom:))))

Az első hónap után. 22.cn-on vagyok és ma a hőm 37:)éreztem az ovut,nagyon szúrkált tegnap petefèszkem. Tehát a ciklusom most elvileg 3 nappal rövidebb lesz. Komolyan úgy örülök mert eddíg 38-45 naposak voltak.


Múlthónapba a 26.cn-on volt ovum,most a 21.-en.

2016. márc. 25. 09:55
 7/7 anonim ***** válasza:

Szuper hír! :) Azóta hogy állsz, hogy vagy?


Nekem első ciklusom, hogy barátcsere alapú készítményt is szedek, és már a 9. dpo-n vagyok. Ilyenkor már szoktam érezni néhány tünetet: barnázás,mellfeszülés. És most semmi:) Nekem volt túl rövid a ciklusom. Már a 26. napon vagyok. Úgyhogy reméljük mindkettőnkre nagyon jó hatással van a barátcserje! :)

2016. ápr. 1. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!