Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tapasztalt már más is ilyet?...

Tapasztalt már más is ilyet? Ez csak pm lenne?

Figyelt kérdés

Sziasztok! A tanácsotokra lenne szükségem!

25-26 naposak a ciklusaim. A mensim előtt kb 8-9 nappal, egy alkalommal mosdó használat után törléskor friss, piros vér volt a papíron, nem nagy mennyiség. Nem tulajdonítottam neki nagy jelentőséget, számtalan dologgal próbáltam magyarázni. Egyrészt azt hittem, h most hamarabb fog megjönni, mert onnantól kezdve úgy fájdogált az alhasam, mintha meg akarna jönni és a melleim is elkezdtek fájni nagyjából akkor, vagy 1-2 nappal előtte talán. A melleim egyre érzékenyebbek és látványosan kerekebbek, amin teljesen meglepődtem, ennyire még sose duzzadt meg menzesz előtt. Azóta is gyötör időként ez a mindjárt megjön érzés és még elvileg csak 4-5 nap múlva kellene, h megjőjjön.

Szerintetek mi lehet ez? Lehet valami gond velem? Ugye nem lehet még terhesség korai tünete? Nem terveztünk babát. Vagy ennyire hamar jelentkezett volna a pm?

De akkor mi lehetett az az egyszeri pecsételés? Azt hiszem, kb előtte 5-6 nappal lehetett peteérésem és éreztem is, tehát azt kizártam, ám én már nem tudom...

Az utóbbi napokban 10-12 órákat alszom, este 8-9 óra körül szabájosan beájulok az ágyba, mégis olyan vagyok egész nap, mint akit agyonvertek :/

Járt már valaki hozzám hasonlóan?



2023. jan. 16. 16:20
 1/10 anonim ***** válasza:

Nekem amikor teherbe estem, a nemvárt rlött kerek 1 héttel volt pecsételés. Azt hittem megjött. De csak par csepp volt. Onnan görcsöltem, fajtak a melleim, pedig sosem szoktak.


Nekem baba lett belőle.

2023. jan. 16. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha a peteérésed alatt vagy annak közelében voltatok együtt, védekezés nélkül vagy helytelen védekezéssel, akkor van esély arra, hogy a megtermékenyülés megtörtént. A leírt tünetekből senki sem tud biztos választ adni neked. Csak tippelgetni.

Ha biztosra akarod tudni, tesztelj a menstuáció napján vagy utána való napon, ha nem jön meg. A teszten akkor már szinte biztosan látszódik a válasz.

2023. jan. 16. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Nem is vártam pontos választ, csak kíváncsi lettem volna hasonló tapasztalatokra.

Voltunk együtt a párommal azelőtt nap, hogy éreztem a peteéréses tüneteket.

Nem is tudom, h minek örülnék jobban, ha baba lenne, vagy ha nem, de már nagyon nem hagyott nyugton a téma, azért is írtam ki a kérdést. Még ez az 5 nap is örökkévalóságnak tűnik

2023. jan. 16. 17:57
 4/10 anonim ***** válasza:
58%

Ha a vérzes a beágyazódás miatt volt akkor egy predictor early mutatja ha reggel megcsinálod.

Nem lehet hogy akkor volt az ovud? (vérzés kor)

2023. jan. 16. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Mivel nem szoktam ovu tesztet csinálni, ezért 100%-ig nem lehetek benne biztos, h nem akkor volt. Mindig szokott szurkálni a hasam alja, amikor az app is az ovulációt mutatja és a hüvelyváladék is erre utal ilyenkor, ezért csak feltételezni tudom, h kb a pecsételés előtt 5-6 nappal lehetett a peteérés. Minden egyes hónapban egyértelműen érzem a szurkálást, a doki szerint is az lehet a peteérés.

Ám én is azzal próbáltam nyugtatgatni magam, h lehet rosszul éreztem és mégis később volt a peteérésem és amiatt jelent meg ez a pecsételés. Az lett igazából gyanús, h túl régóta gyötör a mindjárt megjön érzés és a melleim még sose fájtak ennyi nappal a menzesz előtt

2023. jan. 16. 20:13
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Csinálj egy predictort és kiderül hogy mi volt
2023. jan. 16. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha van kedved, akkor írd majd meg, hogy mi a helyzet veled. :)
2023. jan. 20. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Ma kellett volna megjönnie, de semmi :/

Folyamatosan mindjárt megjön érzésem van. Kicsit azért pánikolok, mert nem szokott késni. Eddig, még soha sem késett, vagyis egy alkalommal életemben kimaradt, amikor egy nagy trauma ért, de ezt leszámítva mindig óramű pontos volt a ciklusom.

Azért még bízom a holnapban, hisz nem vagyunk gépek, talán most az egyszer mégis késik néhány napot.

Eddig, még nem teszteltem, fölösleges pénzkidobásnak éreztem, de holnap reggel veszek tesztet, ha addig nem jön meg.

2023. jan. 21. 22:54
 9/10 anonim ***** válasza:
Mi lett kérdező?
2023. aug. 28. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Csak pms volt
2023. szept. 4. 20:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!