Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » USB Csatlakozási? Hiba?...

Laxli kérdése:

USB Csatlakozási? Hiba? -Ilyet még nem tapasztaltam.

Figyelt kérdés

Van egy frissen telepített Win 7 Ultim. 64bit kiadásom.

Van egy USB-s Digitális TV tunerem (Leadtek DTV DONGLE Mini USB)

Letöltöttem a legfrissebb 64bit-es driver-ét a gyártó oldaláról, kérte az újraindítást, meg is történt, csatlakoztatom a gépre, keresi a driver-t, majd azt írja: AZ ESZKÖZ NINCS CSATLAKOZTATVA! -S ekkor folyamatos egymás utáni, megállás nélküli "USB FEL csatlakoztatás hangot" produkál a rendszer, egészen addig míg meg nem őrülök, és ki nem húzom onnan!!!

A gépen egyébként jelen pillanatban a bővítő helyeket is beleértve összesen 10 db. usb port van, ebből 6 db. alaplapra integrált -természetesen ezeken kezdtem a próbálkozást, mert már észre vettem régebben, hogy néhány új eszköz csak innen hajlandó felismertetni magát telepítésnél. De végső soron mindet végig jártam, és egyik porton sem működik a dolog.

Annyit még hozzá fűznék, hogy ez a kis usb-s jószág, már másik két windows telepítésem után is szépen működött, s azóta külső behatás nem érte.

Magyarul ÉN EZT NEM ÉRTEM! :)


2013. júl. 21. 12:36
 1/3 anonim ***** válasza:

Az alaplap drivereit ugye feltelepítetted?

Más USB-s eszközök működnek?

2013. júl. 21. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Elég alapos ember vagyok, ezért általában nagy odafigyelés keretében fel szoktam tenni őket, most is tekintettel voltam rá, hogy win7-driver legyen, s hogy 64bit-re töltsem le. Hát ami meg kompatibilis a 64-el, és csak 32-ben van a gyártó oldalán, de ezt ajánlja fel a 64-esekhez is, azzal nem lehet mit tenni, fel kell tenni, és kész.

Amúgy tudtommal az USB, az egy igen csak alap dolog az alaplapnak is, driver sem kell hozzá külön, mert ami a windows-nak van alapból usb2.0, az be is rakja magának automatikusan.... Ahogy írtam fentebb, az eszközé, meg fel lett rendben telepítve. Ezért nem értem az egészet!

2013. júl. 21. 13:36
 3/3 A kérdező kommentje:

Ja, amúgy igen, minden usb-s cuccom üzemel most is:

-Netgear WIfI

-Bluetooth adapter

-USB-s egér

-USB-s billenyű

2013. júl. 21. 13:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!