Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Valaki, aki tapasztalt már...

Valaki, aki tapasztalt már ilyet; Mit jelenthet?

Figyelt kérdés

Ciklusaim 26 naposak voltak, de az utolsó 2 ciklusom elnyúlt 28 napra mind a kétszer. December 10-én jött meg legutóbb és tudni kell, hogy barnázással szokott kezdődni, de másnapra már szép piros vér és 3, maximum 4 napig tart a mensim. Ma szombat van 15-e a 6. Ciklusnapom és barnázok. Nem értem...

Valaki nem tapasztalt hasonlót? Mi lehet? Köze lehet a terhességhez?

Külföldön élek és nem pár száz forintosak a tesztek itt, itthon meg csak digitális terhességi teszt van ami 20 euróba került, csak biztos alkalommal tesztelnék vele,nem közvetlen mensi után.

Nagyokosok kerüljék a válaszadást! Köszönöm.



2018. dec. 15. 12:54
 1/1 anonim ***** válasza:

Valószínűleg ez egy ilyen ciklus, nem minden hónapban kell ugyanolyannak lennie, nem terhességet jelent.

Nekem egyszer aspiririn c nyújtotta meg a menstruációmat.

2018. dec. 15. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!