Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Még nem jött meg. Ma vagyok a...

Még nem jött meg. Ma vagyok a 32. napon, és tegnapra-mára nem vártam. De a hasam 2 napja úgy görcsöl (enyhén) a hasam mint mikor menzizek. Olyan érzés mintha meglenne, de közben nincs. A mellbimbóm fáj. Talán sikerült a csoda?

Figyelt kérdés
2008. dec. 27. 10:33
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Időnként nem is értem ezeket a kérdéseket... TESZTELJ és kiderül a csoda!
2008. dec. 27. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Szia. Én is ilyet éreztem annó, így lehet baba. De a tesztet se hamarkodd el, várj pár napot, és csak utána tesztelj!

Első válaszolónak meg annyit hogy ez az oldal ezért van, így ha nem tetszik akkor ne gyere ide. Aki még nem volt terhes de szeretne babát annak természetes hogy vannak ilyen kérdései, főleg a nem várt napján, mikor eldől minden.

2008. dec. 27. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!