Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 17 hetes terhes vagyok 3...

17 hetes terhes vagyok 3 napja megéreztem a Babókám erőteljes első mozgásait szuper érzés volt de ez a csoda csak egy napig tartott. Most már nem érzem hogy mocorogna csak egy picit leheletnyit. Ez nagy baj? Aggódom

Figyelt kérdés
2008. nov. 10. 10:47
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, ne aggódj, nagy erőfeszítés neki ilyenkor még akkorát mozognia, hogy érezni tudd. A legtöbb kismama a 20. hét környékén érzi először, én is akkor éreztem. De akkor is volt, hogy napokig nem éreztem őt. Nyugi!
2008. nov. 10. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Semmi baj nincs, ne aggódj! Nekem is így volt. Én mindig akkor éreztem inkább, amikor este lefeküdtem vagy kora reggel amikor már felvoltam, de még nyugisan feküdtem. Ráadásul az első mozgást nekem a párom vette észre, mert a hasamon volt a keze. :)) Azt mondják napközben azért nem érzetem, mert ahogy mozogtam elringatódot és szundizott a drága. De most már egyre sűrűbben érzem napközben is. Most 27 hetes vagyok. Nyugi lassan te is egyre sűrűbben fogod érezni.

Boldog baba várást

2008. nov. 10. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem azt mondta a doki amikor 18 hetes voltam, hogy ne ijedjek meg, ha egyszer csak nem érzem, mert ilyenkor még olyan sok a helye, hogy 'elbújhat' úgy, hogy nem érzem. Ezért hát Te se aggódj! Néhány hét, és minden nap többször is érezni fogod.

26 hetes kismama

2008. nov. 10. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én is éreztem a 17.héten, aztán vagy két hétig egyáltalán nem! Izgultam is nagyon, de nem volt semmi baj!

A 20.héttől viszont minden egyes nap érzem, és azóta érzi a férjem is!

Üdv

2008. nov. 10. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm nagyon megnyugodtam:)
2008. nov. 11. 21:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!