Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért teszi egyik kalkulátor...

Miért teszi egyik kalkulátor mára, a másik holnapra a mensimet?

Figyelt kérdés
Utoljára február 22-én volt meg, 28 napos ciklusom van. Akkor mára, vagy holnapra ne várjam??
2009. márc. 21. 17:14
 1/8 anonim ***** válasza:

hát a szerintem holnapra ne várjad...

pl nekem mindig valamelyik hajnalban, vagy éjjel jön meg, igy én sem vagyok tisztában mindig vele hogy akkor most melyik nap is jött meg, és hogy melyik napra ne várjam...

2009. márc. 21. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
ÉS az, hogy ma még krémes folyásom van, jót jelent?
2009. márc. 21. 17:25
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha nem szedsz fogamzásgátló tablettát, akkor soha nem pontos, a kalkulátorban én nem bíznék. Nekem tabletta előtt volt olyan, hogy 3 hétre jött meg, de olyan is, hogy másfél hónapra.
2009. márc. 21. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

én úgy tudom ez egyén függő! attól gügg hogy mensi előtt milyen szokott lenni a folyásod! nekem általában vizes folyásom van mensi előtt!

Ha neked nem szokott lenni krémes folyásod mensi előtt akkor mindenképpen jót jelent!

én a te helyedben már holnap reggel tesztelnék!

drukkolok neked a két csíkocskához!

majd megirod hogy mi lett?

(első voltam)

2009. márc. 21. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

gögg helyet függ

bocsánat!

mielőtt valakinek szemet szúrna....

2009. márc. 21. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Tegnap is meg ma is teszteltem Clearblueval, és mindkettőn van 1-1 nagyon vékony, de határozottan kék csík. De semmilyen más teszt nem mutatott semmit...
2009. márc. 21. 17:34
 7/8 anonim ***** válasza:
A kalkulátorban ne bízz, ne idegeskedj, mert az is módosítja a menses időpontját, várj pár napot, ha megjön, akkor megjön, ha még akkor se jön meg, akkor tesztelj újra, és elmehetsz nőgyógyászhoz is megnézetni.
2009. márc. 21. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Lányok, tegnap este megjött... :(
2009. márc. 23. 08:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!