Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 5 hetesen ez mennyire normális?

5 hetesen ez mennyire normális?

Figyelt kérdés
Nem rég tudtam meg, hogy sikerült teherbe esni, elvileg 5 hetes vagyok. Eddig csak sima átlátszó vagy feheres folyásom volt, de tegnap este észrevettem, hogy van egy kis nagyon halvány barnás is a wc papíron, meg ma reggel is volt. Ez lehet a vetélés jele? Néha fájdolgál a hasam, mintha meg akarna jönni, de nem vészes. Már bejelentkeztem orvoshoz, de csak jövőhéten tudok menni.

2023. jan. 25. 09:48
 1/6 anonim ***** válasza:
73%
Amíg nem vérzel addig talán nincs baj. :)
2023. jan. 25. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Elnézést, hogy rossz kategóriát választottam, te biztos mindent tökéletesen csinálsz mindent az életben.
2023. jan. 25. 10:23
 3/6 anonim ***** válasza:
48%

Azt olvastam egyszer hogy abeágyazódás után ilyen barnázás meg nagyon pici verecskés dooog normális:)

Gratulálok és boldog babavárást!:)

2023. jan. 25. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem többször volt kis vérzésem a 12. hétig. Szerintem amíg barna vagy pár csepp vér van, addig nem kell annyira aggódni. Sokszor elmentem emiatt orvoshoz, minden rendben volt. Vannak kivételek, de mindenki próbáljon pozitív lenni és megnyugtatásként orvoshoz menni!
2023. jan. 25. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem is volt ilyen, szintén 5 hetesen 2x fordult elő, az orvosom azt mondta amíg nem bő darabos vérzés, addig nincs gond, de ha aggódsz akkor ügyelet! Megvizsgálnak.


14 hkm

2023. jan. 25. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Egyik ismerősöm így vételt el.. nem ijesztgetni akarlak, de én inkább bemennek ügyeletre hátha kell progi pótlás.

De ezt döntsd el te !

2023. jan. 25. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!