Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma van a nem vártam hcg teszt...

Ma van a nem vártam hcg teszt negativ 😞 lh teszt 11.én volt pozitív (?

Figyelt kérdés
Nem értem miért nem sikerül a baba ha van ovuláció?ja és sok a folyasom is december 31.en volt meg de hamarabb volt pozitív az lh teszt gondolom akkor hamarabb is jön meg ?ha igen akkor ma lenne a menzeszem
2023. jan. 25. 10:37
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Nem is rendszeres a menzeszen
2023. jan. 25. 10:38
 2/12 anonim ***** válasza:

Ha előbb volt ovu előbb jön, az ovu csúszkálhat de az utána eltelt idő fix max 1-2 napot térhet el, mondjuk nekem sosem tért el 15.napmeg os jön ovu után.

13nappal ovu után már mutatná a teszt.

Édes ke és hogy van ovu, bármi lehet akár a párodnál is gond

2023. jan. 25. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Párommal is rendben van minden

Pedig azt éreztem hogy most sikerült

Cicik is fájnak

2023. jan. 25. 10:47
 4/12 A kérdező kommentje:
Plusz eléggé puffadok de csak lehet még fog jönni
2023. jan. 25. 10:52
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Mibőp gondoljátok, hogy a puffadás a terhesség tünete? Ez nem is tudom hányadik kérdés itt, hogy valaki szerint a puffadás = terhesség. A terhesség első tünete a menstruáció elmaradása. A többi csak utána következik.
2023. jan. 25. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Én is olvastam utána

De mai tesztem negativ úgyhogy nem fűzök hozzá sok reményt ilyenkor ha ma van a nem várt akkor a 25erossegu teszt is ki mutatja ?

De azt se tudom most hogy kell számolni ezeket a napokat ?DPO ?

Ha 11.en volt pozi?

2023. jan. 25. 11:11
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Na jó kezdjük az alapoknál amit egy ilyen kérdésbe bele illene fogalmazni mióta próbálkoztok honnan tudod, hogy a pároddal minden rendben ? Azért mert azt mondja vagy voltatok kivizsgáláson ? Voltatok már bármi kivizsgáláson biztosan jól használod az ovu tesztet stb stb…
2023. jan. 25. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Igen voltunk én is ő is vizsgálaton

Már több mint 1 éve próbálkozunk bár mondjuk előző hónapba le csúsztunk az ovurol mert akkor iá már (késett)

De érzeztem az ovus tünetet csináltam egy lh és pozitív lett úgy hogy a ciklus végén volt ovum

És jól használom az ovu tesztet napi 3 x csinálom tesztet orvos javaslatára reggel délben és délután

2023. jan. 25. 11:35
 9/12 anonim ***** válasza:

Petevezető átjárhatósági meg volt?

Nem tusom ennek mi a neve, de nekünk az volt a baj hogy nem jutott fel a hüvelyemben kinyírzam a katonákat. Ez úgy derült ki hogy szex után 12 órával a doki megnézte hogy van e fent élő sperma.

Volt már 2 gyerekünk de az évek alatt úgy tünik valami elromlott

2023. jan. 25. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Az meg nem
2023. jan. 25. 11:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!