Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges, hogy még nem...

Lehetséges, hogy még nem mutatja ki a teszt a terhességet? Tegnapra nem vártam és ma reggel a Gabriel teszt negatív, viszont a Maria Romed (ami nem igazán megbízható) halványan pozitív. A peteérésem középidőben volt.

Figyelt kérdés
2010. márc. 4. 08:15
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Szia! Persze, előfordulhat, hogy még korán csináltad a tesztet! Várj 2 -3 napot és ismételd meg újra reggel. Maria Romed miért nem megbízható? Egy teszt nem lesz csak úgy halvány csíkos! (ha színtelen a csík, akkor szellemcsík, de ha színes, akkor annak oka van!) Én mindenképp optimista lennék a helyedben! :))
2010. márc. 4. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Szerintem lehetséges. Csinálj egyet holnap reggel, egy harmadik félét. Én drukkolok.
2010. márc. 4. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Szia. Nekem 10 nappal a nem várt után lett csak pozitív a Gabriel teszt, bár akkor már tudtam hogy valami más...:)
2010. márc. 4. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Itt olvastam, hogy nagyon sokan csalódtaka a Maria Romed tesztben, mert téves pozitív eredményeket adott és nem is mindig jelenik meg a kontroll csík. Hát nekem sem egyértelmű a csík, még a kontroll sem. Viszont két óra elteltével a Gabrielen megjelent egy halvány, de látható csík, ami inkább szürke. Ez most mit jelent?

Már rengeteg tesztet csináltam életem során és még sosem jelent meg rajta a 2. csík, kivéve, ha babás voltam.

2010. márc. 4. 08:44
 5/15 anonim ***** válasza:
Én Suresign-t vettem a dm-ben, és két nappal nemvárt előtt, délután pozitív lett. A Gabrielre sokan mondják, hogy csak később mutatja ki. Érdekes, hogy ez a M R álpozitív, azt mondják, olyan nincs. Drukkolok, hogy baba legyen! (persze csak ha azt szeretnéd)!
2010. márc. 4. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Köszi a drukkot! Már nagyon várjuk a kistesót.
2010. márc. 4. 09:28
 7/15 anonim ***** válasza:
Én ugyanebben a cipőben járok. Tegnap kellett volna megjönnie, de nem jött. Ma teszteltem, de nem tudom eldönteni, szellemcsík amit látok, vagy halvány pozitív. Én a Lily tesztet használtam. Holnap tesztelek még egyet. :-) Majd írd meg mi volt nálad! Drukkolok!
2010. márc. 4. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Maria Romed teszt már nekem is volt erős pozitív, a hcg tesztem meg negatív.1 napon csináltam őket,és nem voltam babás.:)
2010. márc. 4. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
nekem 12. napon tüszörepedés után... és szellemcsikom lett, hogy mennyi igaz azt nemtudom még majd tesztelek holnap is.
2010. márc. 4. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Drukkolok nektek, hogy baba legyen. Ha holnap nem jön meg még nem tesztelek. Vasárnapig várok. De majd írok,hogy mi lett. Ti is írjatok!
2010. márc. 4. 12:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!