Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Késett a menszeszem és csinált...

Ginger0123 kérdése:

Késett a menszeszem és csináltam tesztet hát nem sokáig vártam mert végigfutott és negativ volt és ez felbosszantott. Kb 1 percet se várta. Beleraktam a dobozba és mikor mutattam a férjemnek 2 csík volt. Akkor is pozitív?

Figyelt kérdés
A savam fent van nagyon fáradt vagyok szédikélek és a bal petefészkembe nyilalgat. Tehát a kérdésem attól még pozitív a teszt mert később néztem meg?kb 3 óra múlva.
2018. jan. 22. 18:53
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Te elolvastad a használati útmutatót?

3 percet minimum várni kell

Csinálj egy másikat

Mert így nem tudni hogy 3 max 5 percen belűl jött e ki vagy időn túl.

Mert hisztispícsa módjára te bevágtad a dobozba mert nem ugrott le a 2. Csík rögtön néhány mp után.

2018. jan. 22. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

A tájékoztatón rajta van, hogy mikortól és meddig, tehát milyen időintervallumon belül értékelhető a teszt. Tehát csinálj újat és várj vele, amíg letelik az idő. Ha a teszt azt írja, hogy 5 perc után nem értékelhető az eredmény és 5 perc múlva is negatív, akkor nincs miről beszélni. De ha 4 perc után kijön a második csík, akkor természetesen az egy pozitív teszt.

Időn túli tesztet nem lehet értékelni. Az az idő számít, ami az előírás alapján értékelhető.

2018. jan. 22. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, mennyire erős a második. Halvány száradási csík ki szokott jönni időn túl, de határozott pozitív nem lesz, csak ha terhes vagy.

Kép?

2018. jan. 22. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
69%
Nekem pont így volt!!! Meg csináltam, megnéztem, láttam hogy egy csik, utána csináltam a dolgom majd visszamentem kidobni a tesztet, nehogy a férjem meg lássa, hogy tesztelgetek itt feleslegesen és mire visszamentem, két csik volt.. másnap csináltam meg egyet az már azonnal ker csik lett :) gratulálok!!
2018. jan. 22. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm utolsó :) elsőke lehet neked hisztis p...a vagyok de nem kellene ismeretlenül ítélkezni úgy hogy semmit nem tudsz!
2018. jan. 22. 20:16
 6/19 anonim ***** válasza:
Nem tudsz képet mutatni?
2018. jan. 22. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Hogyan tudok képet csatolni?
2018. jan. 22. 20:27
 8/19 anonim ***** válasza:
71%
www.kepfeltoltes.eu-ra feltöltöd, és ide bemásolod a linkjét!
2018. jan. 22. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Elvileg bizonyos idő utàn nem értékelhető a teszt.De,pl.nekem a màsodik terhességemnél jó pàr napig csak időn túl lett pozitív.Szóval...Nem mondanàm,hogy nem vagy terhes.
2018. jan. 22. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Ha a második csík is jól látható, akkor szerintem pozitív lesz. Ismétléskor kiderül. :)
2018. jan. 22. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!