Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mire tippeltek terheség vagy...

Mire tippeltek terheség vagy betegség?

Figyelt kérdés

Sziasztok, adott egy dolog 2 hete lassan késik a mensim, amióta pajzsmirigy alulműködésem van azóta sosem nem rendszeres, van, hogy egy hónapban többször jön és van, hogy késett is már, viszont párommal voltunk együtt egyszer védekezés nélkül kettőhete kb, időben kihúzta, viszont semmi tüntetem nincs arra, hogy megakarna jönni, nem fáj semmim.

Mit gondoltok?

Őszintén nagyon félek a teszteléstől.



2023. jan. 27. 21:01
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
97%
Teljesen mindegy mit gondolunk, nem attól leszel terhes vagy nem terhes. Tesztelj.
2023. jan. 27. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%

Akkor feljel. Most mit lehetne erre irni? Nem a teszttol leszel terhes vagy nem terhes.

Ha nem akarsz terhes lenni, akkor vedekezni kene amugy, betegseg ide vagy oda. Nem, a megszakitas nem vedekezes :)

2023. jan. 27. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%

Attól, mert a félsz a teszttől és homokba dugod a fejed, ha terhes vagy akkor terhes vagy.

Én azt gondolom tesztelj és ne itt várd mások TIPPJÉT, mert egy gyermekvállalás vagy abortusz nem tippelés.

2023. jan. 27. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
Nem kértem negativat, egy szimpla kérdést tettem fel, mert ha terhes lennék valszeg lenne tünet, azért kérdeztem,hogy ki mit gondol.
2023. jan. 27. 21:09
 5/27 anonim ***** válasza:
95%
Egyáltalán nem egyértelmű, hpgy rögtön lesz terhességi tünet és ez nem negatív, hanem a való világ. De ha ennyi eszed van, hajrá.
2023. jan. 27. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
88%

Vagy nem lenne tunet. Az elso tunet altalaban a kimaradt menstruacio.

Igazan csak a 6. hettol indul a buli, addig vagy van tunet vagy nincs 🤷‍♀️

2023. jan. 27. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
Tisztában vagyok a védekezéses dologgal de ahogy kedves #2 válaszoló irta, az nem csak negativ de még provokatív is, ha veszekedni akar ne velem tegye, jelentve. Köszönöm.
2023. jan. 27. 21:12
 8/27 anonim ***** válasza:
100%
A szimpla kérdésedre válaszolt mindenki: azt gondoljuk, hogy nem tudja senki megmondani neked, hogy terhes vagy-e, tesztelj. Nem fáj semmid? Mid fájna? Ilyen korai terhességnek általában nincs semmi tünete, vagy ha mégis, akkor nagyon hasonlóak a pre-mens tünetekhez (mellfeszülés, méh szurkálás stb.).
2023. jan. 27. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%
Ezeket a tévhiteket komolyan amik ebben a témában vannak… nekem pl semmi tünetem nem volt.
2023. jan. 27. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%
Veszekedni?! Egyszerűen felvilágosítani, hogy te "mire tippeltek" kérdést teszel fel egy lehetséges emberi lény kapcsán és ehelyett tesztelni kéne. Ne haragudj de mennyi idős vagy? 14-15? Mert akkor anyukádékkal kéne beszélni és nem teszttől félni meg tippelgetni.
2023. jan. 27. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!